• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kamenets-Podilskyi - Wroclaw

  1. 13:40Kamianets-Podilskiy Dworzec autobusowy, ul.Knjaziv Koriatovicej 19
  2. 16:00Borschiv Dworzec, ul. Y.Kondryi 13
  3. 16:55Chortkiv Dworzec autobusowy , ul.Kopycinесka 15
  4. 18:00Terebovlya Dworzec autobusowy, ul.Knjazja Vasylka 75
  5. 18:40Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  6. 21:05Lviv Dworzec kolejowy, pl. Dvorcova, 1
  7. 23:15Krakovets cło (UA-PL)
  8. 23:25Korczowa cło (PL-UA)
  9. 03:20Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  10. 04:50Katowice ul. Piotra Skargi 6
  11. 06:30Opole Dworzec Autobusowy, ul. 1 Maja, 4
  12. 07:40Wroclaw Dworzec Autobusowy, ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  • Przewoźnik: Mega Trans/EWHD
  • Bagaż: 1 szt.(60x40x20)-za darmo, każdy dodatkowy 50UAH
  • Rabaty: 10% Studenti poniżej 22 roku życia (ISIC)
    10% Emeryci od 60 lat
    50% Dzieci 0-6 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation