Według czasu
Według ceny

Kurs 009 Praha - Chernivtsi (3,4,6,7)

Wyjazdy: 22 Wrz, 23 Wrz, 26 Wrz, 27 Wrz, 29 Wrz, 30 Wrz, 3 Paź, 4 Paź, 6 Paź, 7 Paź
13:00 Plzeň Dworzec autobusowy, ul.Husova 90
16:00 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
18:45 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
20:30 Olomouc Podchod (zastávka MHD u aut. nádr.)
22:10 Dolní Lutyně cło (CZ-PL)
23:20 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
02:00 Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy, Wagabunda
07:10 Krakovets cło (UA-PL)
08:50 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
09:20 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
10:05 Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
11:05 Dolyna Dworzec PKS, ul. Sevchenka 1A
11:50 Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
13:00 Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14
14:20 Kolomyya Dworzec autobusowy, ul. Antonenka-Davydovycha
15:10 Sniatyn Dworzec PKP, ul. Vinnicka 1
16:00 Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Golovna 219
Przewoźnik: Nikolo s.r.o.
Informacje dodatkowe: Wi-Fi w autobusie, transport zwierząt (koty, psy), w klatce przy zakupie pełnej ceny biletu,Bilet jest obowiązkowy w formie drukowanej
Rabaty: 10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
20% Dzieci 10-15 lat
50% Dzieci 5-10 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Plzeň - Chernivtsi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information