Według czasu
Według ceny

Kurs 009 Praha - Chernivtsi (3,4,6,7)

Wyjazdy: 17 Lis, 18 Lis, 22 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 29 Lis, 1 Gru, 2 Gru, 5 Gru, 6 Gru
13:00 Plzeň Dworzec autobusowy, ul.Husova 90
16:00 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
18:45 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
20:30 Olomouc Podchod (zastávka MHD u aut. nádr.)
22:10 Dolní Lutyně cło (CZ-PL)
23:20 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
02:00 Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy, Wagabunda
07:10 Krakovets cło (UA-PL)
08:50 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
09:20 Lviv Dworzec kolejowy, pl. Dvorcova, 1
10:05 Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
11:05 Dolyna Dworzec PKS, ul. Sevchenka 1A
11:50 Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
13:00 Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14
14:20 Kolomyya Dworzec autobusowy, ul. Antonenka-Davydovycha
15:10 Sniatyn Dworzec PKP, ul. Vinnicka 1
16:00 Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Golovna 219
Przewoźnik: Nikolo s.r.o.
Informacje dodatkowe: Wi-Fi w autobusie, transport zwierząt (koty, psy), w klatce przy zakupie pełnej ceny biletu,Bilet jest obowiązkowy w formie drukowanej
Rabaty: 10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
20% Dzieci 10-15 lat
50% Dzieci 5-10 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Plzeň - Chernivtsi

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation