• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 216 Sofia - Kyiv

ODD Doris
Wyjazdy: 8 Gru, 15 Gru, 19 Gru, 22 Gru, 29 Gru, 16 Sty, 19 Sty, 23 Sty, 26 Sty, 30 Sty
  1. 10:00Sofia Central Bus Station, 100 Kn. Maria Luiza Blvd.
  2. 13:50Veliko Tarnovo Dworzec, ul.Hristo Botev 74
  3. 17:10Varna Dworzec, ul.Vl.Varnenchik 158
  4. 19:10Durankulak cło (BG-RO)
  5. 20:10Vama-Veke cło (RO-BG)
  6. 00:10Galati cło (RO-MD)
  7. 01:10Giurgiuleşti cło (MD-RO)
  8. 03:10Vulcănești cło (MD-UA)
  9. 04:10Vynogradivka (Bolgradskiy r-n) cło (UA-MD)
  10. 06:00Bolhrad Stacja paliw «Petromol»
  11. 07:20Tatarbunary М-15 Одесса-Ренни 101 км //закусочная Тихая Поляна
  12. 10:00Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
  13. 17:00Kyiv Stacja metra, "Palats "Ukraina", parking
  • Przewoźnik: ODD Doris
  • Informacje dodatkowe: Przewoz dzieci do 3 lat jest zabroniony.
  • Bagaż: 1 szt.do 30kg (20x30x60) - bezpłatnie, każdy następny -30EUR(jeśli jest wolne miejsce). Bagaż podręczny jest w autobusie z pasażerem.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation