Według czasu
Według ceny

Kurs Karlsruhe-Koln-Moskva

Wyjazdy: 26 Lis, 28 Lis, 3 Gru, 5 Gru, 10 Gru, 12 Gru, 17 Gru, 19 Gru, 24 Gru, 26 Gru
07:00 Düsseldorf Hbf., ul. Worringer 107
08:30 Dortmund ZOB bei Hbf
10:00 Osnabruck Fernbushaltestelle
11:40 Bremen Dworzec kolejowy, ZOB, Breitenweg 13
13:00 Tostedt Bremer Straße 36
14:15 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
17:00 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
18:00 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
19:10 Magdeburg ZOB am Hbf
21:30 Berlin airport Shonefeld Lotnisko "Shonefeld"
11:30 Brest Dworzec PKS,  ul. Mickevica 35
14:00 Baranovichy Dworzec autobusowy, ul. Frolenkova
16:15 Minsk Dworzec autobusowy Centrum, ul. Bobruiskaya 6
18:20 Babruysk ul. Puskina 153
19:50 Zhlobin Dworzec autobusowy, ul.Urickogo
21:30 Gomel Dworzec autobusowy, ul.Kurcatova 1
08:00 Moskva Dworzec "VDNH", ul. Kosmonavtov 2a
Przewoźnik: VISIT TOUR
Bagaż: 2 szt.do (60х50х25) 50 kg-zadarmo, każdy dodatkowy kg 10 EUR
Informacje dodatkowe: Przewóz dozwolony tylko dla obywateli panstwa rosyjskiego and białoruskiego.Przewóz zwierząt zabroniony.
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
10% Osoby niepełnosprawne
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
20% Dzieci 5-12 lat
50% Dzieci 0-5 lat

Pokaż wszystkie kursy Düsseldorf - Moskva

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information