Według czasu
Według ceny

Kurs Karlsruhe - Koln - Moskva

Wyjazdy: 23 Paź, 28 Paź, 30 Paź, 4 Lis, 6 Lis, 11 Lis, 13 Lis, 18 Lis, 20 Lis, 25 Lis
07:00 Düsseldorf Hbf., ul. Worringer 107
08:30 Dortmund ZOB bei Hbf
10:00 Osnabruck Fernbushaltestelle
11:40 Bremen Dworzec kolejowy, ZOB, Breitenweg 13
13:00 Tostedt Bremer Straße 36
14:15 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
17:00 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
18:00 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
19:10 Magdeburg ZOB am Hbf
21:30 Berlin airport Shonefeld Lotnisko "Shonefeld"
11:30 Brest Dworzec PKS,  ul. Mickevica 35
14:00 Baranovichy Dworzec autobusowy, ul. Frolenkova
16:15 Minsk Dworzec autobusowy Centrum, ul. Bobruiskaya 6
18:20 Babruysk ul. Puskina 151
19:50 Zhlobin Dworzec autobusowy, ul.Urickogo
21:30 Gomel Dworzec autobusowy, ul.Kurcatova 1
08:00 Moskva Dworzec "VDNH", ul. Kosmonavtov 2a
Przewoźnik: VISIT TOUR
Bagaż: 2 szt.do (60х50х25) 50 kg-zadarmo, każdy dodatkowy kg 10 EUR
Informacje dodatkowe: Przewóz dozwolony tylko dla obywateli panstwa rosyjskiego and białoruskiego.Przewóz zwierząt zabroniony.
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
10% Osoby niepełnosprawne
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
10% Grupa od 10 osób
10% Osoby niepełnosprawne
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
20% Dzieci 5-12 lat
20% Dzieci 5-12 lat
50% Dzieci 0-5 lat (tylko z rodzicami)
50% Dzieci 0-5 lat (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Düsseldorf - Moskva

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation