• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Slupsk - Kherson (1,3,4,5,7)

Wyjazdy: 18 Lip, 19 Lip, 21 Lip, 22 Lip, 24 Lip, 25 Lip, 26 Lip, 28 Lip, 29 Lip, 31 Lip
05:00 Slupsk Dworzec autobusowy - Stanowiska Międzynarodowe
07:30 Gdynia Dworzec PKS, Pl.Konstytucji
08:30 Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
10:20 Grudziadz Dworzec PKS, ul.Rapatskogo, 33
11:40 Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
12:40 Torun Plac 18 Stycznia 4
13:45 Wloclawek Dworzec autobusowy, ul. Okrzei 65
15:05 Kutno Dworzec PKP, ul. 3 Maja, 14
16:20 Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
19:00 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
23:50 Zamosc Dworzec autobusowy, Hrubieszowska 1
01:15 Hrebenne cło (PL-UA)
02:45 Rava Ruska cło (UA-PL)
04:00 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
06:00 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
08:10 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
10:30 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
13:05 Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
15:00 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec, ul. Radianska 8
15:50 Yuzhnoukrainsk Dworzec autobusowy, ul.Druzby Narodov 27
16:25 Voznesensk Dworzec autobusowy, ul. Zovtneva 148
18:00 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
19:00 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
Przewoźnik: Stecik
Bagaż: 1 szt. bagażu (60*40) 30 kg i bagażu podręcznego - bezpłatnie, każdy następny - 10% ceny biletu
Informacje dodatkowe: Bilet musi zostać wydrukowany! Przewóz zwierząt dozwolony tyłko ze wszystkimi dokumentami, kagancem i kupionym miejscem. Przyjazd może być opóźniony o 2-12 godzin z powodu kontroli granicznej.
Rabaty: 30% Dzieci 7-14 lat
50% Dzieci 0-6 lat

Pokaż wszystkie kursy Slupsk - Kherson

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation