Według czasu
Według ceny

Kurs N/A/S/W Milano - Poland - Ukraine

Wyjazdy: 4 Lut, 11 Lut, 18 Lut, 25 Lut, 4 Mar, 11 Mar, 18 Mar, 25 Mar, 1 Kwi, 8 Kwi
08:30 Milano Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
09:15 Como Dworzec Kolejowy,San Giovanni
10:00 Lugano FFS PTE. Tresa
10:30 Bellinzona Parking autobusowy obok hotelu Union
13:30 Luzern Parking Bus Inselipark
14:30 Zürich Carparkplatz am Shilquai
15:00 Winterthur Przystanek przy Parkhaus ARCH
16:00 Sankt Gallen Lagerstrasse
17:00 Bregenz Busbf. / Hbf. stanowisko C
17:30 Lindau Przystanek autobusowy naprzeciwko Lindaupark, Bregenzer Str. 52
18:30 Memmingen Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
20:00 München Dworzec autobusowy, "Hackerbrücke"
22:00 Salzburg P+R Süd
23:45 Linz Industriezeile 80, przystanek bus po prawej stronie za stacją BP
01:15 Sankt Pölten Zatoka przyst. Mariazellerstr. 180 na prze. Bahnhof
04:00 Brno Dworzec, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel
06:30 Cieszyn Stacja paliw ARGE, ul. Graniczna
07:30 Bielsko-Biala Dworzec autobusowy, dolna płyta, ul. Warszawska
07:50 Pszczyna Parking przy hotelu „IMPERIUM”, ul. Bielska 54
08:10 Tychy Hotel “Tychy”
08:30 Chorzow Stacja paliw, DTS 55, pomiedzy salonami Ford i Toyota
08:45 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
11:15 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
12:00 Kielce Dworzec autobusowy
12:30 Skarzysko-Kamienna Przystanek miedzynarodowy nr 6 obok Dw.PKP
13:15 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
14:15 Pulawy Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
15:15 Lublin Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia
16:30 Chelm Dworzec autobusowy
00:20 Kovel Dworzec kolejowy, ul.Veteranov 1A
02:30 Sarny (Rivnenska obl.) Stacja paliw "OKKO", ul. Warsawska 4B
05:00 Korosten Stacja paliw "Faktor", rozdroże
07:35 Kyiv Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
13:00 Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
15:10 Kharkiv Dworzec autobusowy, prospekt Gagarina 22
Przewoźnik: Agat/Prykarpatskyy Express/FOP Melnyk/FOP Bryntsov/Eurolines-Mądeltrans
Bagaż: 2 szt.do 30kg 90x75x25cm za darmo
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt jest zabroniony.
Rabaty: 10% Student (ISIC)
10% Emeryci od 60 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Dzieci 6-12 lat
50% Dzieci 0-6 lat

Pokaż wszystkie kursy Milano - Kharkiv

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information