Według czasu
Według ceny

Kurs N/A/S/W Milano - Poland - Ukraine

09:15 Milano Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
10:00 Como Dworzec Kolejowy,San Giovanni
11:00 Lugano FFS PTE. Tresa
11:30 Bellinzona Parking autobusowy obok hotelu Union
13:15 Luzern Parking Bus Inselipark
14:30 Zürich Carparkplatz am Shilquai
14:45 Winterthur Przystanek przy Parkhaus ARCH
15:45 Sankt Gallen Lagerstrasse
16:45 Bregenz Busbf. / Hbf. stanowisko C
17:15 Lindau Przystanek autobusowy naprzeciwko Lindaupark, Bregenzer Str. 52
18:00 Memmingen Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
20:00 München Dworzec autobusowy, "Hackerbrücke"
22:00 Salzburg P+R Süd
23:59 Linz Industriezeile 80, przystanek bus po prawej stronie za stacją BP
01:30 Sankt Pölten Zatoka przyst. Mariazellerstr. 180 na prze. Bahnhof
04:00 Brno Dworzec, ul.Benešova, opposite the Grand Hotel
06:30 Cieszyn Stacja paliw ORLEN, ul. Stawowa 58
07:30 Bielsko-Biala Dworzec autobusowy, dolna płyta, ul. Warszawska
07:50 Pszczyna Parking przy hotelu „IMPERIUM”, ul. Bielska 54
08:10 Tychy Hotel “Tychy”
08:30 Chorzow Stacja paliw, DTS 55, pomiedzy salonami Ford i Toyota
08:45 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
11:15 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
12:00 Kielce Plac Niepodległości
12:30 Skarzysko-Kamienna Przystanek miedzynarodowy nr 6 obok Dw.PKP
13:15 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
14:15 Pulawy Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
15:15 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
00:20 Kovel Dworzec kolejowy, ul.Veteranov 1A
02:30 Sarny (Rivnenska obl.) Stacja paliw "OKKO", ul. Warsawska 4B
05:00 Korosten trasa Kijów-Warszawa, 150 km, stacja paliw "Faktor", rozdroże
07:35 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
13:00 Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
15:10 Kharkiv Dworzec autobusowy, prospekt Gagarina 22
Przewoźnik: Agat/Prykarpatskyy Express/FOP Melnyk/FOP Bryntsov/Eurolines-Mądeltrans
Bagaż: 2 szt.do 30kg 90x75x25cm za darmo
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt jest zabroniony.
Rabaty: 10% Student (ISIC)
10% Emeryci od 60 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Dzieci 6-12 lat
50% Dzieci 0-6 lat

Pokaż wszystkie kursy Milano - Kharkiv

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation