Według czasu
Według ceny

Kurs 19 Poland-Italy (1)

Wyjazdy: 20 Lis, 22 Lis, 25 Lis, 27 Lis, 29 Lis, 2 Gru, 4 Gru, 6 Gru, 9 Gru, 11 Gru
09:45 Zamosc Dworzec autobusowy, Hrubieszowska 1
10:15 Sanok Dworzec PKS, ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
10:30 Lublin Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia
11:10 Lezajsk Dworzec kolejowy
11:10 Janow Lubelski Dworzec autobusowy
11:15 Krosno Dworzec autobusowy, ul. Naftowa
11:30 Nowa Sarzyna Dworzec kolejowy
11:30 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
11:50 Nisko Plac Wolności
11:55 Jaslo Stacja benzynowa, Bliska, ul. Metzgera
12:00 Pulawy przystanek POLSKI EXPRESS - zatoka obok dworca PKS
12:10 Jaroslaw Dworzec autobusowy, ul. Pruchnicka st. 1
12:15 Stalowa Wola Dworzec autobusowy
12:20 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
12:20 Kolbuszowa Dworzec kolejowy
12:30 Przeworsk Dworzec autobusowy
12:40 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec kolejowy, ul. Żabia 40
12:45 Sandomierz parking przed dworcem PKP
12:50 Gorlice ul. Bardiowska 4, dawny dworzec kolejowy
13:00 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
13:05 Tarnobrzeg Dworzec PKS, stan 2, ul. A. Mickiewicza
13:15 Starachowice dworzec zachodni PKS
13:20 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
13:20 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
13:45 Skarzysko-Kamienna zatoka MKS, ul. Niepodległości
13:50 Nowy Sacz Dw. PKS
13:50 Ropczyce Dworzec autobusowy, ul. Zielona 1
14:00 Mielec parking obok Dworzeca autobusowy
14:15 Debica Dworzec autobusowy, ul. Głowackiego st. 6
14:25 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
14:45 Kielce Dworzec autobusowy
14:45 Sucha Beskidzka Dworzec autobusowy, st. nr 3
15:00 Tarnow Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
15:05 Mszana Dolna Dworzec autobusowy
15:30 Brzesko Dworzec autobusowy, ul. Uczestników Ruchu Oporu
15:30 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
15:30 Wadowice Dworzec autobusowy
15:40 Myslenice Dworzec autobusowy, ul. Słoneczna
15:45 Bielsko-Biala Dworzec autobusowy, dolna płyta, ul. Warszawska
15:50 Bochnia Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
15:55 Andrychow Dworzec autobusowy
16:00 Szczekociny Dworzec autobusowy
16:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
16:15 Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
16:20 Kety Dworzec autobusowy
16:45 Zawiercie przystanek MZK ul. Sikorskiego
16:55 Oswiecim Przystanek MZK, ul. Konarskiego przy LIDL
17:00 Tarnowskie Gory Dworzec autobusowy, st. nr 2, ul. Pokoju
17:00 Zory Dworzec autobusowy
17:15 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
17:30 Chorzow Pl. Powstańców Śl.
17:30 Rybnik Dworzec autobusowy, ul. Budowlanych 6 stan. 1
17:40 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
17:45 Zabrze Pl. Warszawski
18:30 Gliwice Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
19:15 Wodzislaw Slaski Stacja benzynowa przy rondzie /MC DONALDS
22:20 Brno ul. Videńska - stacja paliw Tesco obok centrum handlowego 'Futurum'
00:15 Wien Stadion Center, Olympiaplatz 2
04:00 Celje stacja benzynowa LOPATA (przy zjeździe Celje Zachód)
04:30 Ljubljana Dworzec autobusowy st. 8
07:10 Mestre Dworzec kolejowy, hotel Plaza via stazione 36
07:10 Venezia Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
08:00 Vicenza Dworzec kolejowy
09:30 Verona Przystanek autobusowy, Porta Nuova, ul. Cardinale Girolamo
10:30 Brescia Dworzec autobusowy, st. 22-23
10:45 Modena Dworzec autobusowy, Via Glauco Gottardi
11:30 Bergamo Bus Station, Pullma-Piazza Marconi
11:45 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
12:30 Milano Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
13:00 Cesena Dworzec kolejowy, Via Europa
13:15 Firenze Piazzale Montelungo, przystanek autobusowy
13:45 Rimini Via A. Fada ( centro studi )
14:00 Alessandria Stazione Fs-Via Della Republica
14:05 Arezzo Via Bernardo Rossellino 11
15:15 Ancona Dworzec kolejowy, Piazza Rosetti
15:30 Genova Piazza Della Vittoria 30 R lato INPS
16:05 Civitanova Marche Stacja paliw Esso, Via Silvio Pellico 46
16:20 Porto San Giorgio Parking, Via Santa Vittoria 5
16:30 Savona Dworzec kolejowy, Piazza Aldo Moro
16:35 San Benedetto del Tronto Bramki autostradowe przy hotelu TRUCK ONE, Via San Giovanni Scaffa
16:50 Roma Autostazione Tiburtina
16:55 Giulianova Parking/Hotel Breaking via Italia
17:35 Pescara Stazione FS, piazza della Republica
17:40 Taggia Via Boselli 50, obok banca UniCredit
17:40 Sanremo Via Boselli 50, obok banca UniCredit
17:45 Frosinone Stazione FS, Piazza A. Kambo 2
18:20 Monaco Autogril La Scoperta
18:30 Cassino bramki autostradowe
18:35 Lanciano Contrada Santa Calcagna 69 stacja AGIP obok baru Saquella
18:40 Nice Avenue Thiers, Gare de Nice Ville
19:00 Caianello Hotel Re di Cuori, Via Ceraselle 1
19:05 Termoli Terminal Bus, Via Martiri della Resistenza, 174-176, 86039
19:20 Cannes Boulevard Jean Hibert, parking QUAI MAX LAUBEUF
19:30 Caserta Dworzec kolejowy, Piazza Garibaldi
19:30 San Severo Stazione FS, Piazza della Constutizione 1
20:05 Foggia Piazza della stazione Fs-Piazalle Vittorio Veneto
20:10 Napoli Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
20:45 Pompei Piazza Mercato
20:45 Cerignola Via dei Mandorli (Zona Fornaci) Stazione autobus naprzeciwko stacji paliw Tamoil
21:15 Salerno Piazza Concordia
21:45 Battipaglia Parking przy Villa Comunale/Bar Consis/
21:50 Bari Dworzec kolejowy Piazza Aldo Moro
22:45 Taranto Dworzec kolejowy Vialle Duca d'Aosta
23:35 Brindisi Via Galanti 1 Ist. Prof.
23:55 Lecce Parking na wprost hotelu Tiziano
Przewoźnik: SINDBAD
Bagaż: 1 szt.do 25kg-zadarmo, każdy dodatkowy 10 EUR
Rabaty: 10% Dzieci 0-12 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 55 lat
10% Grupa od 10 osób
50% 1 dziecko do 12 roku życia (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Zamosc - Lecce

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information