Według czasu
Według ceny

Kurs 19 Italy-Poland (1)

Wyjazdy: 21 Paź, 23 Paź, 25 Paź, 28 Paź, 30 Paź, 1 Lis, 4 Lis, 6 Lis, 8 Lis, 11 Lis
03:00 Lecce Parking na wprost hotelu Tiziano
03:30 Brindisi Via Galanti 1 Ist. Prof.
04:20 Taranto Dworzec kolejowy Vialle Duca d'Aosta
05:20 Bari Dworzec kolejowy Piazza Aldo Moro
05:30 Battipaglia Parking przy Villa Comunale/Bar Consis/
06:10 Salerno Piazza Concordia
06:30 Pompei Piazza Mercato
06:35 Cerignola Via dei Mandorli (Zona Fornaci) Stazione autobus naprzeciwko stacji paliw Tamoil
07:15 Foggia Piazza della stazione Fs-Piazalle Vittorio Veneto
07:15 Napoli Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
07:30 Cannes Boulevard Jean Hibert, parking QUAI MAX LAUBEUF
07:45 San Severo Stazione FS, Piazza della Constutizione 1
07:45 Caserta Dworzec kolejowy, Piazza Garibaldi
07:55 Caianello Hotel Re di Cuori, Via Ceraselle 1
08:05 Termoli Terminal Bus, Via Martiri della Resistenza, 174-176, 86039
08:10 Nice Avenue Thiers, Gare de Nice Ville
08:25 Cassino bramki autostradowe
08:35 Lanciano Contrada Santa Calcagna 69 stacja AGIP obok baru Saquella
08:40 Monaco Autogril Beausoleil
08:55 Frosinone Stazione FS, Piazza A. Kambo 2
09:20 Sanremo Via Boselli 50, obok banca UniCredit
09:20 Taggia Via Boselli 50, obok banca UniCredit
10:00 Pescara Stazione FS, piazza della Republica
10:30 Savona Dworzec kolejowy, Piazza Aldo Moro
10:40 Giulianova Parking/Hotel Breaking via Italia
10:45 Roma Autostazione Tiburtina
11:00 San Benedetto del Tronto Bramki autostradowe przy hotelu TRUCK ONE, Via San Giovanni Scaffa
11:15 Porto San Giorgio Parking, Via Santa Vittoria 5
11:30 Civitanova Marche Stacja paliw Esso, Via Silvio Pellico 46
12:00 Genova Piazza Della Vittoria 30 R lato INPS
12:30 Ancona Dworzec kolejowy, Piazza Rosetti
13:15 Arezzo Via Bernardo Rossellino 11
13:30 Alessandria Stazione Fs-Via Della Republica
14:15 Rimini Via A. Fada ( centro studi )
14:25 Firenze Piazzale Montelungo, przystanek autobusowy
15:00 Cesena Dworzec kolejowy, Via Europa
15:00 Milano Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
16:00 Bergamo Bus Station, Pullma-Piazza Marconi
16:00 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
16:45 Modena Dworzec autobusowy, Via Glauco Gottardi
17:00 Brescia Dworzec autobusowy, st. 22-23
18:15 Verona Przystanek autobusowy, Porta Nuova, ul. Cardinale Girolamo
19:00 Vicenza Dworzec kolejowy
20:00 Venezia Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
20:00 Mestre Dworzec kolejowy, hotel Plaza via stazione 36
22:45 Ljubljana Dworzec autobusowy st. 8
23:30 Celje stacja benzynowa LOPATA (przy zjeździe Celje Zachód)
04:00 Wien Stadion Center, Olympiaplatz 2
06:00 Brno ul. Videńska - stacja paliw Tesco obok centrum handlowego 'Futurum'
08:00 Wodzislaw Slaski Stacja benzynowa przy rondzie /MC DONALDS
09:15 Gliwice Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
09:30 Zabrze Pl. Warszawski
09:55 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
10:00 Rybnik Dworzec autobusowy, ul. Budowlanych 6 stan. 1
10:00 Tarnowskie Gory Dworzec autobusowy, st. nr 2, ul. Pokoju
10:10 Chorzow Pl. Powstańców Śl.
10:20 Zory Dworzec autobusowy
10:20 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
10:50 Zawiercie przystanek MZK ul. Sikorskiego
10:55 Oswiecim Przystanek MZK, ul. Konarskiego przy LIDL
11:00 Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
11:15 Bielsko-Biala Dworzec autobusowy, dolna płyta, ul. Warszawska
11:25 Kety Dworzec autobusowy
11:30 Szczekociny Dworzec autobusowy
11:45 Andrychow Dworzec autobusowy
11:50 Myslenice Dworzec autobusowy, ul. Słoneczna
12:10 Wadowice Dworzec autobusowy
12:10 Bochnia Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
12:15 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
12:25 Mszana Dolna Dworzec autobusowy
12:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
12:30 Brzesko Dworzec autobusowy, ul. Uczestników Ruchu Oporu
12:55 Sucha Beskidzka Dworzec autobusowy, st. nr 3
13:00 Kielce Dworzec autobusowy
13:00 Tarnow Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
13:05 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
13:40 Nowy Sacz Dw. PKS
13:45 Debica Dworzec autobusowy, ul. Głowackiego st. 6
14:00 Skarzysko-Kamienna zatoka MKS, ul. Niepodległości
14:00 Ropczyce Dworzec autobusowy, ul. Zielona 1
14:00 Mielec parking obok Dworzeca autobusowy
14:10 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
14:30 Starachowice dworzec zachodni PKS
14:30 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
14:40 Gorlice ul. Bardiowska 4, dawny dworzec kolejowy
14:45 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
14:45 Tarnobrzeg Dworzec PKS, stan 2, ul. A. Mickiewicza
15:05 Sandomierz parking przed dworcem PKP
15:10 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec kolejowy, ul. Żabia 40
15:10 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
15:15 Przeworsk Dworzec autobusowy
15:20 Kolbuszowa Dworzec kolejowy
15:30 Jaroslaw Dworzec kolejowy
15:35 Stalowa Wola Dworzec autobusowy
15:35 Jaslo Stacja benzynowa, Bliska, ul. Metzgera
15:45 Pulawy przystanek POLSKI EXPRESS - zatoka obok dworca PKS
15:50 Nisko Plac Wolności
16:00 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
16:10 Nowa Sarzyna Dworzec kolejowy
16:15 Krosno Dworzec autobusowy, ul. Naftowa
16:30 Janow Lubelski Dworzec autobusowy
16:30 Lezajsk Dworzec kolejowy
17:00 Lublin Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia
17:15 Sanok Dworzec PKS, ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
17:45 Zamosc Dworzec autobusowy, Hrubieszowska 1
Przewoźnik: SINDBAD
Bagaż: 1 szt.do 25kg-zadarmo, każdy dodatkowy 10 EUR.
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
10% Dzieci 0-12 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 55 lat
50% 1 dziecko do 12 roku życia (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Lecce - Zamosc

Popularne połączenia z Zamosc

Popularne połączenia do Zamosc

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information