Według czasu
Według ceny

Kurs 18 Poland-Italy

Wyjazdy: 22 Lip, 24 Lip, 26 Lip, 29 Lip, 31 Lip, 2 Sie, 5 Sie, 7 Sie, 9 Sie, 12 Sie
04:30 Suwalki PGK, ul. Utrata
05:10 Augustow (podlaskie) Motel ul. Mazurska 4
05:30 Sanok Dworzec PKS ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
05:30 Przemysl Dworzec autobusowy, ul. Stefana Czarnieckiego 4
06:00 Elk Dworzec PKS, st. nr 1
06:05 Jaroslaw dworzec PKS ul. Pruchnicka st. 1
06:20 Krosno Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
06:25 Przeworsk Dworzec PKS
06:30 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
06:30 Hrubieszów Parking przy markecie Stokrotka
06:40 Tomaszow Lubelski Dw. PKS, ul. Zamojska 9
07:00 Jaslo Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
07:00 Gizycko parking przy biurze ORBIS
07:15 Biala Podlaska Hotel Delfin, Al. Jana Pawła II
07:15 Stalowa Wola Dworzec PKS
07:20 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
07:30 Zamosc Dworzec autobusowy, Hrubieszowska 1
07:30 Bilgoraj dworzec PKS
07:30 Mielec parking obok dworca PKS
07:30 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
07:30 Ketrzyn dworzec PKS, stan. 2
07:45 Lomza Przystanek MPK przy Sikorskiego i Al. Legionów
07:50 Tarnobrzeg Dworzec PKS, stan 2, ul. A. Mickiewicza
07:50 Gorlice Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
07:50 Ropczyce Dworzec PKS Zielona 1
08:00 Krasnystaw dworzec PKP
08:05 Mragowo dworzec PKS - ul. Kolejowa
08:10 Janow Lubelski Dworzec PKS
08:15 Sandomierz parking przed dworcem PKP
08:15 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
08:15 Debica dworzec PKS ul. Głowackiego st. 6
08:15 Elblag Dw.PKS Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
08:30 Ostroleka dworzec PKS
08:30 Siedlce przystanek MPK przy dworcu PKP
08:40 Chelm dworzec PKS
08:40 Krasnik Przystanek autobusowy ul. Narutowicza (rondo)
08:40 Biskupiec parking obok dworca PKS
08:45 Nowy Sacz Dw. PKS, st 3 lub 4
09:00 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
09:00 Malbork dawny PKS- zatoka obok cukrowni
09:15 Radomsko dworzec PKS
09:15 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec PKP, ul. Żabia 40
09:20 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
09:25 Brzesko Dworzec autobusowy, ul. Uczestników Ruchu Oporu
09:30 Olsztyn dworzec PKS - stanowisko 11
09:30 Tczew przystanek przy dworcu PKP, st. 12
09:40 Bochnia Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
09:45 Starachowice dworzec zachodni PKS
10:00 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
10:00 Ciechanow dworzec PKS, ul. Sienkiewicza
10:00 Mszana Dolna Dworzec PKS
10:15 Czestochowa Dworzec PKS, Al. Wolności 45
10:15 Skarzysko-Kamienna zatoka MKS, ul. Niepodległości
10:25 Ostroda dworzec PKS - stanowisko 9
10:30 Gdansk Dw.PKS ul.3 Maja 12
10:40 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
10:45 Kedzierzyn-Kozle dworzec PKS ul. 24 kwietnia, stan. 4
10:45 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
10:55 Pulawy przystanek POLSKI EXPRESS - zatoka obok dworca PKS
11:00 Bielsko-Biala Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
11:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
11:00 Kielce Dworzec PKS
11:05 Glogowek dworzec PKS
11:15 Olesno przystanek, ul. Sądowa, przy dworcu PKS
11:15 Ilawa dworzec PKS
11:20 Gdynia Dworzec PKS przy Poczcie
11:30 Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
11:30 Plock dworzec PKS, ul. Dworcowa
11:45 Kluczbork dworzec PKS
11:45 Prudnik dworzec PKS, stanowisko 4
11:50 Wejherowo
12:00 Zory Dworzec PKS
12:00 Lowicz dworzec PKS
12:00 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
12:10 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
12:15 Nysa dworzec PKS, stanowisko 11
12:25 Chorzow Pl. Powstańców Śl.
12:30 Kepno Dworzec PKS stan. 1, ul Broniewskiego
12:30 Rybnik Dworzec Autobusowy ul. Budowlanych 6 stan. 1
12:30 Piotrkow Trybunalski dworzec PKS, stan. 1,2
12:30 Wloclawek dworzec PKS, stan. 9
12:30 Grudziadz Dworzec PKP, ul. Dworcowa
12:30 Lebork
12:40 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
12:45 Klodzko dworzec PKS, stan. 1
13:00 Zabrze Pl. Warszawski
13:00 Swiecie dworzec PKS
13:15 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
13:20 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (przed wejściem głównym)
13:25 Zabkowice Slaskie dworzec PKP
13:30 Zdunska Wola dworzec PKS ul. Juliusza
13:30 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
13:30 Slupsk dworzec PKP, ul. Hugona Kollataja
13:40 Torun
13:45 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
14:00 Krotoszyn dworzec PKS
14:00 Sieradz Dworzec PKS, ul. Jana Pawła II 20
14:05 Dzierzoniow Parking przy PKS, ul. Batalionów Chłopskich
14:10 Slawno stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska
14:15 Naklo nad Notecia dworzec PKS, stan. 4,5
14:20 Brzeg dworzec PKS
14:30 Inowroclaw dworzec PKS
14:35 Swidnica Dworzec PKS, ul. Spacerowa, st. 2
14:40 Olawa dworzec PKS peron międzynarodowy
14:40 Kolo stacja paliw Polmax, ul. Sienkiewicza 88
15:00 Kalisz Nowy Dworzec PKS, stan. 12 (wejście od ul. Podmiejskiej)
15:00 Koszalin dworzec PKS, stanowisko 3
15:05 Walbrzych stacja paliw LOTOS, ul Wrocławska 144
15:15 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
15:15 Konin Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP
15:15 Pila dworzec PKS
15:25 Strzegom dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
15:30 Leszno Dworzec PKP
15:30 Gniezno dworzec PKS
15:45 Jawor dworzec PKP
15:55 Walcz dworzec PKS, stan. 4
16:30 Glogow Dworzec PKP
16:30 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
16:30 Nowogard
16:55 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
17:15 Nowa Sol Dworzec PKS, ul. Zjednoczenia 1
17:30 Szczecin Dworzec autobusowy, Plac Grodnicki 1
17:45 Zielona Gora Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 27
18:00 Gorzow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 10
18:45 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
20:00 Slubice Port Świecko, Świecko 39
06:40 Bolzano Fermata bus turistici Via Alto Adige
07:25 Trento Lungadige Monte Grappa 18
09:00 Verona Przystanek autobusowy, Porta Nuova, ul. Cardinale Girolamo
10:30 Brescia Przystanek dla busów naprzeciwko Dworca Autobusowego
10:45 Modena Dworzec autobusowy, Via Glauco Gottardi
11:30 Bergamo Bus Station, Pullma-Piazza Marconi
11:45 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
12:30 Milano Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
13:00 Cesena Dw.Kolejowy Via Europa
13:15 Firenze Piazzale Montelungo Fermata Bus
13:45 Rimini Via A. Fada ( centro studi )
14:00 Alessandria Stazione Fs-Via Della Republica
14:05 Arezzo Via Bernardo Rossellino 11
15:15 Ancona Dw. Kolejowy Piazza Rosetti
15:30 Genova Piazza Della Vittoria 30 R lato INPS
16:05 Civitanova Marche Stacja benzynowa Esso, Via Silvio Pellico 46
16:20 Porto San Giorgio Parking, Via Santa Vittoria 5
16:30 Savona Dworzec kolejowy, Piazza Aldo Moro
16:35 San Benedetto del Tronto Bramki autostradowe przy hotelu TRUCK ONE, Via San Giovanni Scaffa
16:50 Roma Autostazione Tiburtina
16:55 Giulianova Parking/Hotel Breaking via Italia
17:35 Pescara Stazione FS, piazza della Republica
17:40 Taggia Via Boselli 50, obok banca UniCredit
17:40 Sanremo Via Boselli 50, obok banca UniCredit
17:45 Frosinone Stazione FS, Piazza A. Kambo 2
18:20 Monaco Autogril La Scoperta
18:30 Cassino parcheggio di fronte Hotel Edra Palace
18:35 Lanciano Contrada Santa Calcagna 69 stacja AGIP obok baru Saquella
18:40 Nice Avenue Thiers, GARE SNCF NICE VILLE
19:00 Caianello Hotel Re di Cuori, Via Ceraselle 1
19:05 Termoli Terminal Bus, Via Martiri della Resistenza, 174-176, 86039
19:20 Cannes Boulevard Jean Hibert, parking QUAI MAX LAUBEUF
19:30 Caserta Dworzec kolejowy-Piazza Garibaldi
19:30 San Severo Stazione FS, Piazza della Constutizione 1
20:05 Foggia Piazza della stazione Fs-Piazalle Vittorio Veneto
20:10 Napoli Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
20:45 Pompei Piazza Mercato
20:45 Cerignola Via dei Mandorli (Zona Fornaci) Stazione autobus naprzeciwko stacji paliw Tamoil
21:15 Salerno Piazza Concordia
21:45 Battipaglia Parking przy Villa Comunale/Bar Consis/
21:50 Bari Dworzec kolejowy Piazza Aldo Moro
22:45 Taranto dworzec kolejowy Vialle Duca d'Aosta
23:35 Brindisi Via Galanti 1 Ist. Prof.
23:55 Lecce Parking na wprost hotelu Tiziano
Przewoźnik: SINDBAD
Bagaż: 1 szt.do 25kg-zadarmo, każdy dodatkowy 10 EUR
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Grupa od 10 osób
10% Dzieci 0-12 lat
10% Emeryci od 55 lat
50% 1 dziecko do 12 roku życia (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Suwalki - Lecce

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information