Według czasu
Według ceny

Kurs Szczecin - Kherson (Express)

Wyjazdy: 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 30 Paź
06:00 Szczecin Dworzec autobusowy, plac Grodnicki, 1
07:30 Gorzow Wielkopolski Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
12:00 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
13:20 Leszno Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa, 1
15:00 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
19:35 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
22:50 Medyka cło (PL-UA)
23:20 Shehyni cło (UA-PL)
00:20 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
03:30 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
06:00 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
08:20 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
11:20 Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
13:45 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec, ul. Radianska 8
14:45 Yuzhnoukrainsk Dworzec autobusowy, ul.Druzby Narodov 27
15:30 Voznesensk Dworzec autobusowy, ul. Zovtneva 146
17:35 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
18:40 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
Przewoźnik: Stecik
Bagaż: 1 szt. bagażu i bagażu podręcznego - bezpłatnie, każdy następny - 10% ceny biletu
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt dozwolony tyłko ze wszystkimi dokumentami, kagancem i kupionym miejscem.
Rabaty: 30% Dzieci 7-14 lat
50% Dzieci 0-6 lat

Pokaż wszystkie kursy Szczecin - Kherson

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation