Według czasu
Według ceny

Kurs Szczecin - Kherson (Express)

Wyjazdy: 19 Sie, 20 Sie, 21 Sie, 22 Sie, 23 Sie, 24 Sie, 25 Sie, 26 Sie, 27 Sie, 28 Sie
06:00 Szczecin Dworzec autobusowy, plac Grodnicki, 1
07:30 Gorzow Wielkopolski Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
12:00 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
13:20 Leszno Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa, 1
15:00 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
19:35 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
22:50 Medyka cło (PL-UA)
23:20 Shehyni cło (UA-PL)
00:20 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
03:30 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
06:00 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
08:20 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
11:20 Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
13:45 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec, ul. Radianska 8
14:45 Yuzhnoukrainsk Dworzec autobusowy, ul.Druzby Narodov 27
15:30 Voznesensk Dworzec autobusowy, ul. Zovtneva 146
17:35 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
18:40 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
Przewoźnik: Stecik
Bagaż: 1 szt. bagażu i bagażu podręcznego - bezpłatnie, każdy następny - 10% ceny biletu
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt dozwolony tyłko ze wszystkimi dokumentami, kagancem i kupionym miejscem.
Rabaty: 30% Dzieci 7-14 lat
50% Dzieci 0-6 lat

Pokaż wszystkie kursy Szczecin - Kherson

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information