• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Yaremche - Poznan

Wyjazdy: 18 Kwi, 21 Kwi, 23 Kwi, 24 Kwi, 30 Kwi, 1 Maj, 2 Maj, 3 Maj, 4 Maj, 5 Maj
17:40 Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14
18:20 Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
19:10 Dolyna Dworzec autobusowy, ul.Privokzalna 1
19:30 Bolechiv Dworzec Autobusowy, ul. Zaliznična 25
20:20 Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
22:30 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
00:05 Shehyni cło (UA-PL)
03:55 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
05:25 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
06:55 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
08:20 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
09:45 Leszno ul.Towarowa 1
11:05 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
23:45 Medyka cło (PL-UA)
Przewoźnik: Fedak I.M./Agat
Bagaż: 1 szt.do 30kg bezpłatnie, każdy następny 20% ceny biletu
Informacje dodatkowe: Transport zwierząt w klatkach i bagażniku - 40% ceny biletu. Zmiana daty za darmo na 24 godziny przed odlotem.
Rabaty: 10% Student
10% Pasażer od 60 lat
25% Dzieci 13-15 lat
25% Wojsko ATO
30% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Ivano-Frankivsk - Poznan

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation