Według czasu
Według ceny

Kurs Gdynia - Chernivtsi

Wyjazdy: 21 Lis, 26 Lis, 6 Gru, 11 Gru, 16 Gru, 26 Gru, 31 Gru, 5 Sty, 10 Sty, 15 Sty
21:50 Gdynia Dworzec PKS, Pl.Konstytucji
22:30 Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
01:05 Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 16
02:05 Torun Dw.PKP Toruń Miasto, pl.18 Stycznia 4
03:15 Wloclawek Dworzec autobusowy, ul. Okrzei 65
05:05 Lodz Dworzec Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
08:00 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
08:35 Piaseczno Dworzec PKS, ul.Okulickego 4
11:15 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
14:35 Dolhobychuv cło (PL-UA)
16:10 Uhryniv (Lvivska obl.) cło (UA-PL)
18:10 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
21:15 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
Przewoźnik: Boreychuk M.I.
Bagaż: 1 szt. bagażu i bagażu podręcznego - bezpłatnie, każdy następny - 10% ceny biletu

Pokaż wszystkie kursy Gdynia - Ternopil

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation