Według czasu
Według ceny

Kurs Gdynia - Chernivtsi

Wyjazdy: 22 Wrz, 27 Wrz, 1 Paź, 2 Paź, 3 Paź, 4 Paź, 5 Paź, 6 Paź, 7 Paź, 8 Paź
21:50 Gdynia Dworzec PKS, Pl.Konstytucji
22:30 Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
01:05 Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 16
02:05 Torun Dw.PKP Toruń Miasto, pl.18 Stycznia 4
03:15 Wloclawek Dworzec autobusowy, ul. Okrzei 65
05:05 Lodz Dworzec Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
08:00 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
08:35 Piaseczno Dworzec PKS, ul.Okulickego 4
11:15 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
14:35 Dolhobychuv cło (PL-UA)
16:10 Uhryniv (Lvivska obl.) cło (UA-PL)
18:10 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
21:15 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
Przewoźnik: Boreychuk M.I.
Bagaż: 1 szt. bagażu i bagażu podręcznego - bezpłatnie, każdy następny - 10% ceny biletu

Pokaż wszystkie kursy Gdynia - Ternopil

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information