Według czasu
Według ceny

Kurs Gdynia - Chernivtsi

Wyjazdy: 29 Lip, 3 Sie, 8 Sie, 13 Sie, 18 Sie, 23 Sie, 28 Sie, 2 Wrz, 7 Wrz, 12 Wrz
22:50 Gdynia Dworzec PKS, Pl.Konstytucji
23:30 Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
01:05 Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 16
02:05 Torun Plac 18 stycznia przed dworcem PKP
03:15 Wloclawek Dworzec autobusowy, ul. Okrzei 65
04:30 Plock Dw.PKP, ul. Dworcowa 46
08:00 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
08:35 Piaseczno Dworzec PKS, ul.Okulickego 4
11:00 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
14:35 Dolhobychuv cło (PL-UA)
16:10 Uhryniv (Lvivska obl.) cło (UA-PL)
18:10 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
21:15 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
Przewoźnik: Boreychuk M.I.
Bagaż: 1 szt. bagażu i bagażu podręcznego - bezpłatnie, każdy następny - 10% ceny biletu

Pokaż wszystkie kursy Gdynia - Ternopil

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information