Według czasu
Według ceny

Kurs Wroclaw - Kyiv (from 01.04)

Wyjazdy: 24 Cze, 26 Cze, 28 Cze, 29 Cze, 1 Lip, 3 Lip, 5 Lip, 6 Lip, 8 Lip, 10 Lip
07:00 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
08:30 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
09:45 Gliwice Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
10:50 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
12:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
15:00 Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy, Wagabunda
15:55 Jaroslaw Dworzec PKP, stanowisko Wagabunda
16:35 Korczowa cło (PL-UA)
19:30 Krakovets cło (UA-PL)
21:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
01:00 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
03:45 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
06:00 Kiev Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
Przewoźnik: Lvivske ATP 14630
Bagaż: 1 szt.do 35kg(190sm)-za darmo, każdy dodatkowy 50-100UAH
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt jest możliwy, umowy wyjaśniać w kierowcy.
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
10% Studenti poniżej 26 roku życia
10% Klient INFOBUS
10% Klient INFOBUS
10% Klient INFOBUS
10% Klient INFOBUS
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Wroclaw - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information