• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Wroclaw - Kyiv

Lvivske ATP 14630
Wyjazdy: 9 Maj, 11 Maj, 13 Maj, 14 Maj, 16 Maj, 18 Maj, 20 Maj, 21 Maj, 23 Maj, 25 Maj
  1. 07:00Wroclaw Dworzec PKS, ul. Sucha, 1/11
  2. 08:30Opole Przystanek autbusowy, "Port Sindbad" przy ulicy Kowalczykow, 56
  3. 09:45Gliwice Dworzec PKS, ul. Pionierów, 8
  4. 10:50Katowice Dworzec PKS, ul. Sądowa, 5
  5. 12:30Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  6. 15:00Rzeszow Dworzec PKP, Plac Dworcowy, Wagabunda
  7. 18:10Korczowa cło (PL-UA)
  8. 20:10Krakovets cło (UA-PL)
  9. 22:00Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109
  10. 02:15Rivne Dworzec PKS, ul. Kyivska, 40
  11. 05:00Zhytomyr Dworzec PKS, ul. Kyivska, 93
  12. 07:15Kyiv Dworzec PKS "Dachna", al. Peremohy, 142
  • Przewoźnik: Lvivske ATP 14630
  • Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt jest możliwy, umowy wyjaśniać w kierowcy.
  • Bagaż: 2 szt.do (60х40х40) up to 50kg - za darmo, każdy dodatkowy kg 20UAH
  • Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
    10% Klient INFOBUS
    10% Klient INFOBUS
    10% Klient INFOBUS
    10% Klient INFOBUS
    10% Osoby niepełnosprawne 1 i 2 grupa
    10% Młodzież 12-26 lat
    50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation