Według czasu
Według ceny

Kurs Wroclaw - Kyiv (from 01.04)

Wyjazdy: 25 Paź, 26 Paź, 28 Paź, 30 Paź, 1 Lis, 2 Lis, 4 Lis, 6 Lis, 8 Lis, 9 Lis
07:00 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
08:30 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
09:45 Gliwice Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
10:50 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
12:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
15:00 Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy, Wagabunda
15:55 Jaroslaw Dworzec PKP, stanowisko Wagabunda
16:35 Korczowa cło (PL-UA)
19:30 Krakovets cło (UA-PL)
21:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
01:00 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
03:45 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
06:00 Kiev Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
Przewoźnik: Lvivske ATP 14630
Bagaż: 1 szt.do 35kg(190sm)-za darmo, każdy dodatkowy 50-100UAH
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt jest możliwy, umowy wyjaśniać w kierowcy.
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
10% Studenti poniżej 26 roku życia
10% Klient INFOBUS
10% Klient INFOBUS
10% Klient INFOBUS
10% Klient INFOBUS
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Wroclaw - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation