Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kosiv - Moskva

Strybko V.M.
Wyjazdy: 7 Kwi, 9 Kwi, 11 Kwi, 14 Kwi, 16 Kwi, 18 Kwi, 21 Kwi, 23 Kwi, 25 Kwi, 28 Kwi
  1. 09:00Kosiv Dworzec, ul. Nebesnoy Sotni 13
  2. 10:00Kolomyya Dworzec autobusowy, ul. Antonenka-Davydovycha
  3. 11:30Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14а
  4. 12:20Monastyryska Dworzec, ul.T.Shevchenka 58
  5. 12:50Buchach Dworzec,ul.Galytska 10A
  6. 14:00Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  7. 15:00Kremenets Dworzec autobusowy, ul.Dubenska 138
  8. 15:50Dubno Dworzec autobusowy, ul.Zabrama 26
  9. 16:40Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  10. 18:15Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
  11. 19:30Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  12. 22:00Kyiv Parking pod mostem, naprzeciwko Dworzeca PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
  13. 11:30Moskva Dworzec autobusowy, "Navoyasenevskaya", Novoyasenenvsky tupik 4
  • Przewoźnik: Strybko V.M.
  • Informacje dodatkowe: Jeśli kupujesz bilet z wewnętrznym paszportem, MUSISZ podać swoje imię, nazwisko i patronimikę. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z operatorem, aby uzyskać więcej informacji. Bilet nie musi być drukowany.
  • Bagaż: 1 torba (50*50*30) - bezpłatnie, co następne (1 sztuka 50*50*30) - 10% ceny biletu. Maksymalny bagaż 30 kg / osobę. Zwierzęta, koła, rowery są zabronione. Wózek 20% ceny biletu.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation