Według czasu
Według ceny

Kurs Chernivtsi - Swinoujscie

Wyjazdy: 14 Gru, 15 Gru, 16 Gru, 17 Gru, 18 Gru, 19 Gru, 20 Gru, 21 Gru, 22 Gru, 23 Gru
11:00 Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Golovna 219
12:00 Sniatyn Dworzec PKP, ul. Vinnichenka 1
13:00 Kolomyya Rondo w pobliżu dworca autobusowego, ul. Antonenka-Davydovycha 15
14:30 Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14
15:15 Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
15:50 Dolyna Dworzec autobusowy, ul.Privokzalna 1
17:05 Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
18:20 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
19:30 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
22:00 Rava Ruska cło (UA-PL)
22:05 Hrebenne cło (PL-UA)
04:30 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
06:30 Lodz Dworzec Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
09:15 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
11:35 Gorzow Wielkopolski Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
13:10 Szczecin Dworzec autobusowy, plac Grodnicki, 1
14:00 Goleniow Dworzec, plac Józefa Piłsudskiego
15:00 Swinoujscie Dworzec, ul. Dworcowa 6
Przewoźnik: Tur-Trans (Romanyshyn O.V.)
Bagaż: 1 szt.do 25kg(60x40x20)-za darmo, każdy dodatkowy 20% ceny biletu
Informacje dodatkowe: Pasażer jest ubezpieczony na 102.000 UAH. SK «Persha». Opłata ubezpieczeniowa - 2%, wliczona w cenę biletu. Przewóz zwierząt i rowerów możliwy za dodatkową opłatę.

Pokaż wszystkie kursy Chernivtsi - Swinoujscie

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation