Według czasu
Według ceny

Kurs Szczecin - Melitopol

Wyjazdy: 23 Lis, 24 Lis, 30 Lis, 4 Gru, 7 Gru, 1 Sty, 4 Sty, 5 Sty, 8 Sty, 11 Sty
11:00 Szczecin Dworzec kolejowy Szczecin Glowny, ul.Krzysztofa Kolumba
12:45 Gorzow Wielkopolski Dw.PKP, ul.Dworcowa 1
14:00 Swiecko Auto Port
15:00 Krosno Odrzańskie Dworzec PKS, ul. Arianska 2
15:50 Zielona Gora Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa, 27
17:40 Legnica Dworzec autobusowy, ul.Dworcowa 5
19:00 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
21:30 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:00 Krakow Parking Wawel, hotel Sheraton
01:30 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
03:00 Korczowa cło (PL-UA)
05:00 Krakovets cło (UA-PL)
10:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
13:00 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
15:00 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
17:00 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
19:00 Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
23:00 Kropyvnytskyi Dworzec autobusowy, Soborniy, Olexandrijske s. 1
23:55 Oleksandriia Dworzec, ul. Sadovaya, 12a
04:30 Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
06:00 Zaporizhia Dworzec autobusowy, Soborniy ave., 20
07:00 Melitopol Dworzec, ul.Dzerzynskogo 204A
Przewoźnik: Winew
Bagaż: 2 szt.do 40kg(40x60x40) -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1 EUR
Informacje dodatkowe: Możliwy przewóz rowerów w zdemontowanym stanie z dopłatą 25 EUR.
Rabaty: 99% Dzieci 0-2 lat

Pokaż wszystkie kursy Szczecin - Melitopol

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation