Według czasu
Według ceny

Kurs Szczecin - Melitopol

Wyjazdy: 25 Wrz, 28 Wrz, 29 Wrz, 2 Paź, 5 Paź, 6 Paź, 9 Paź, 12 Paź, 13 Paź, 16 Paź
11:00 Szczecin Dworzec kolejowy Szczecin Glowny, ul.Krzysztofa Kolumba
12:45 Gorzow Wielkopolski Dw.PKP, ul.Dworcowa 1
14:00 Swiecko Auto Port
15:00 Krosno Odrzańskie Dworzec PKS, ul. Arianska 2
15:50 Zielona Gora Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa, 27
17:40 Legnica Dworzec autobusowy, ul.Dworcowa 5
19:00 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1/11
21:30 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:00 Krakow Parking Wawel, hotel Sheraton
01:30 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
03:00 Korczowa cło (PL-UA)
05:00 Krakovets cło (UA-PL)
10:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
13:00 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
15:00 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
17:00 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
19:00 Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
23:00 Kropyvnytskyi Dworzec autobusowy, Soborniy, Olexandrijske s. 1
23:55 Oleksandriia Dworzec, ul. Sadovaya, 12a
04:30 Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
06:00 Zaporizhia Dworzec autobusowy, Soborniy ave., 20
07:00 Melitopol Dworzec, ul.Dzerzynskogo 204A
Przewoźnik: Winew
Bagaż: 2 szt.do 40kg(40x60x40) -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1 EUR
Informacje dodatkowe: Możliwy przewóz rowerów w zdemontowanym stanie z dopłatą 25 EUR.
Rabaty: 99% Dzieci 0-2 lat

Pokaż wszystkie kursy Szczecin - Melitopol

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information