Według czasu
Według ceny

Kurs 10 France - Poland

Wyjazdy: 19 Paź, 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź
12:45 Paris Place de la Concorde, Course La Reine
14:45 Reims Gare Sncf - rue Andre Pingat
17:00 Metz Monument aux Morts Avenue Joffre, Avenue Ney
03:30 Zgorzelec parking przy stacji Orlen/Shell - Jędrzychowice
04:30 Boleslawiec Dworzec autobusowy
05:00 Szprotawa Parking przy Poczcie
05:15 Legnica Dworzec autobusowy, ul.Dworcowa
05:30 Nowa Sol Dworzec autobusowy, ul. Zjednoczenia 1
05:30 Jawor Dworzec kolejowy
05:50 Lubin Dworzec autobusowy
05:50 Strzegom Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
06:00 Zielona Gora Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa, 27
06:10 Polkowice Dworzec autobusowy, ul. Młyńska, st. nr 2
06:10 Walbrzych stacja paliw LOTOS, ul Wrocławska 144
06:15 Jelenia Gora ul. Teatralna
06:15 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
06:35 Glogow Dworzec kolejowy
06:35 Swidnica Dworzec autobusowy, ul. Spacerowa, st. 2
06:40 Olawa Dworzec autobusowy, peron międzynarodowy
07:05 Wschowa Dworzec kolejowy
07:10 Brzeg Dworzec autobusowy
07:20 Dzierzoniow Parking przy PKS, ul. Batalionów Chłopskich
07:25 Leszno Dworzec kolejowy
07:30 Olesnica Zatoka przy Carrefour Expres, ul. Rzemieślnicza
07:35 Grodkow Dworzec autobusowy
07:50 Zabkowice Slaskie Dworzec kolejowy
08:00 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
08:00 Nysa Dworzec autobusowy, stanowisko 11
08:05 Sycow Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa 1
08:15 Przywory przystanek PKS
08:20 Izbicko Przystanek PKS
08:30 Klodzko Dworzec autobusowy
08:30 Prudnik Dworzec autobusowy, stanowisko 4
08:30 Sieradz Dworzec autobusowy, ul. Jana Pawła II 20
08:35 Strzelce Opolskie Hotel "Leśny"
08:35 Kepno Dworzec autobusowy, stan. 1, ul Broniewskiego
08:35 Krapkowice Dworzec autobusowy
08:40 Zloty Stok Dworzec autobusowy
08:40 Ozimek Dworzec autobusowy
08:50 Toszek Przystanek PKS, ul. Tarnogórska
09:00 Pyskowice Dworzec autobusowy, Rynek
09:00 Paczkow Dworzec autobusowy
09:00 Glogowek Dworzec autobusowy
09:00 Kluczbork Dworzec autobusowy
09:00 Dobrodzien ul. Solna
09:05 Ostrzeszow Dworzec autobusowy, pl. Sienkiewicza
09:15 Gliwice Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
09:20 Kedzierzyn-Kozle Dworzec autobusowy, ul. 24 kwietnia, stan. 4
09:30 Olesno przystanek, ul. Sądowa, przy dworcu PKS
09:30 Gorzow Slaski Przystanek ul. Wojska Polskiego
09:30 Lubliniec Dworzec autobusowy
09:30 Zabrze Pl. Warszawski
09:35 Ostrow Wielkopolski Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 16
09:40 Praszka Przystanek pl. Grunwaldzki
09:55 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
10:00 Rybnik Dworzec autobusowy, ul. Budowlanych 6 stan. 1
10:00 Wielun Dworzec autobusowy
10:00 Lodz Kaliska-Dw.PKP, ul.Karolewska 55 (przed wejściem głównym)
10:00 Tarnowskie Gory Dworzec autobusowy, st. nr 2, ul. Pokoju
10:10 Chorzow Pl. Powstańców Śl.
10:15 Raciborz Dworzec autobusowy
10:20 Kalisz Nowy Dworzec autobusowy, stan. 12 (wejście od ul. Podmiejskiej)
10:20 Zory Dworzec autobusowy
10:20 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
10:30 Czestochowa Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
10:40 Zloczew Przystanek PKS, ul. Szeroka
10:45 Rydultowy Dworzec autobusowy, ul. Traugutta
10:45 Skoczow Dworzec autobusowy
10:50 Zawiercie przystanek MZK ul. Sikorskiego
10:55 Pszow Dworzec autobusowy, ul. Traugutta
10:55 Oswiecim Przystanek MZK, ul. Konarskiego przy LIDL
11:00 Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
11:10 Wodzislaw Slaski Dworzec autobusowy, ul. Targowa
11:15 Bielsko-Biala Dworzec autobusowy, dolna płyta, ul. Warszawska
11:25 Kety Dworzec autobusowy
11:30 Zdunska Wola Dworzec autobusowy, ul. Juliusza
11:30 Szczekociny Dworzec autobusowy
11:45 Jastrzebie-Zdroj Dworzec autobusowy, ul. Arki Bożka
11:45 Radomsko Dworzec autobusowy
11:45 Andrychow Dworzec autobusowy
11:50 Myslenice Dworzec autobusowy, ul. Słoneczna
12:00 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
12:10 Wadowice Dworzec autobusowy
12:10 Bochnia Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
12:15 Cieszyn Dworzec autobusowy
12:15 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
12:25 Mszana Dolna Dworzec autobusowy
12:30 Piotrkow Trybunalski Dworzec kolejowy, ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 5
12:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
12:30 Brzesko Dworzec autobusowy, ul. Uczestników Ruchu Oporu
12:55 Sucha Beskidzka Dworzec autobusowy, st. nr 3
13:00 Kielce Dworzec autobusowy
13:00 Tarnow Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
13:05 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
13:40 Nowy Sacz Dw. PKS
13:45 Debica Dworzec autobusowy, ul. Głowackiego st. 6
14:00 Skarzysko-Kamienna zatoka MKS, ul. Niepodległości
14:00 Ropczyce Dworzec autobusowy, ul. Zielona 1
14:00 Mielec parking obok Dworzeca autobusowy
14:10 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
14:30 Starachowice dworzec zachodni PKS
14:30 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
14:40 Gorlice ul. Bardiowska 4, dawny dworzec kolejowy
14:45 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
14:45 Tarnobrzeg parking obok dworca PKS
15:05 Sandomierz parking przed dworcem PKP
15:10 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec kolejowy, ul. Żabia 40
15:10 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
15:15 Przeworsk Dworzec autobusowy
15:20 Kolbuszowa Dworzec kolejowy
15:30 Jaroslaw Dworzec autobusowy, ul. Pruchnicka st. 1
15:35 Stalowa Wola Dworzec autobusowy
15:35 Jaslo Stacja benzynowa, Bliska, ul. Metzgera
15:45 Pulawy przystanek POLSKI EXPRESS - zatoka obok dworca PKS
15:50 Nisko Plac Wolności
16:00 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
16:10 Nowa Sarzyna Dworzec kolejowy
16:15 Krosno Dworzec autobusowy, ul. Naftowa
16:30 Janow Lubelski Dworzec autobusowy
16:30 Lezajsk Dworzec kolejowy
17:00 Lublin Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia
17:15 Sanok Dworzec PKS, ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
17:45 Zamosc Dworzec autobusowy, Hrubieszowska 1
Przewoźnik: SINDBAD
Bagaż: 2 szt.do 30kg-za darmo, każdy dodatkowy 10 EUR
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
10% Dzieci 0-12 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 55 lat
50% 1 dziecko do 12 roku życia (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Paris - Zamosc

Popularne połączenia z Zamosc

Popularne połączenia do Zamosc

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information