• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kyiv - Köln

Wyjazdy: 24 Sie, 25 Sie, 28 Sie, 31 Sie, 1 Wrz, 4 Wrz, 7 Wrz, 8 Wrz, 11 Wrz, 14 Wrz
07:50 Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
09:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
12:00 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
15:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
16:30 Krakovets cło (UA-PL)
18:00 Korczowa cło (PL-UA)
07:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
07:30 Magdeburg ZOB am Hbf
08:45 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
09:45 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
11:15 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
12:15 Dortmund ZOB, Steinstrasse
12:45 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
13:15 Duisburg Hbf, Omnibusbhf., Mercatorstr. DTG Hst.
13:45 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
Przewoźnik: EuroClub
Bagaż: 2 szt.do 40kg (80х40х40) + bagaż ręczny (10kg) - za darmo
Informacje dodatkowe: Przewóz niewielkich psów tylko ze wszystkimi dokumentami w specjalnej klatce - pełna wartość biletu. Pasażerowie powinni dowiedzieć się informację o numerach autobusu za dzień do wyjazdu i być na przystanku wcześniej na 30 minut
Rabaty: 5% Grupa od 6 osób
10% Emeryci od 60 lat
10% Młodzież od 12-18 roku życia
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
30% Dzieci 10-11 lat
40% Dzieci 0-9 lat

Pokaż wszystkie kursy Kyiv - Düsseldorf

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation