Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kyiv - Köln

EuroClub
Wyjazdy: 4 Kwi, 5 Kwi, 8 Kwi, 11 Kwi, 12 Kwi, 15 Kwi, 18 Kwi, 19 Kwi, 22 Kwi, 25 Kwi
  1. 07:50Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  2. 09:30Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  3. 11:00Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
  4. 12:00Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  5. 15:00Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  6. 16:30Krakovets cło (UA-PL)
  7. 18:00Korczowa cło (PL-UA)
  8. 06:00Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
  9. 07:30Magdeburg ZOB am Hbf
  10. 08:45Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
  11. 09:45Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
  12. 11:15Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
  13. 12:15Dortmund ZOB, Steinstrasse
  14. 12:45Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
  15. 13:15Duisburg Hbf, Omnibusbhf., Mercatorstr. DTG Hst.
  16. 13:45Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
  17. 14:30Köln airport
  • Przewoźnik: EuroClub
  • Informacje dodatkowe: Przewóz niewielkich psów tylko ze wszystkimi dokumentami w specjalnej klatce - pełna wartość biletu. Pasażerowie powinni dowiedzieć się informację o numerach autobusu za dzień do wyjazdu i być na przystanku wcześniej na 30 minut
  • Bagaż: 2 szt.do 10-40kg (80х50х30) + bagaż ręczny (10kg) - za darmo
  • Rabaty: 10% Dzieci 10-11 lat
    20% Dzieci 0-9 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation