Według czasu
Według ceny

Kurs Kiev - Köln

Wyjazdy: Śr, Sb
07:50 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
10:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
12:00 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
15:30 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
16:30 Krakovets cło (UA-PL)
18:00 Korczowa granica PL-UA
06:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
07:30 Magdeburg
08:45 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
09:45 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
11:15 Bielefeld
11:45 Hamm
12:15 Dortmund
12:45 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
13:15 Duisburg ZOB am Hbf, Mercatorstr.
13:45 Düsseldorf
Przewoźnik: EuroClub
Bagaż: 1 szt.do 40kg - za darmo
Informacje dodatkowe: Przewóz niewielkich psów tylko ze wszystkimi dokumentami w specjalnej klatce - pełna wartość biletu. Pasażerowie powinni dowiedzieć się informację o numerach autobusu za dzień do wyjazdu i być na przystanku wcześniej na 30 minut
Rabaty: 5% Grupa od 6 osób
10% Emeryci od 60 lat
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Młodzież od 13-18 roku życia
30% Dzieci 11-12 lat
40% Dzieci 0-10 lat

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Düsseldorf

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information