Według czasu
Według ceny

Kurs Kiev - Köln

Wyjazdy: 25 Paź, 28 Paź, 1 Lis, 4 Lis, 8 Lis, 11 Lis, 15 Lis, 18 Lis, 22 Lis, 25 Lis
07:50 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
09:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
12:00 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
15:30 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
16:30 Krakovets cło (UA-PL)
18:00 Korczowa granica PL-UA
06:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
07:30 Magdeburg ZOB am Hbf
08:45 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
09:45 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
11:15 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
11:45 Hamm HBF, Rückseite, Unionstr.
12:15 Dortmund ZOB, Steinstrasse
12:45 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
13:15 Duisburg Hbf, Omnibusbhf., Mercatorstr. DTG Hst.
13:45 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
Przewoźnik: EuroClub
Bagaż: 1 szt.do 40kg - za darmo
Informacje dodatkowe: Przewóz niewielkich psów tylko ze wszystkimi dokumentami w specjalnej klatce - pełna wartość biletu. Pasażerowie powinni dowiedzieć się informację o numerach autobusu za dzień do wyjazdu i być na przystanku wcześniej na 30 minut
Rabaty: 5% Grupa od 6 osób
10% Emeryci od 60 lat
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Młodzież od 13-18 roku życia
30% Dzieci 11-12 lat
40% Dzieci 0-10 lat

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Düsseldorf

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information