• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Köln - Kyiv

EuroClub
Wyjazdy: 16 Cze, 17 Cze, 20 Cze, 23 Cze, 24 Cze, 27 Cze, 30 Cze, 1 Lip, 4 Lip, 7 Lip
  1. 07:00Köln airport
  2. 07:50Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
  3. 08:20Duisburg Hbf, Omnibusbhf., Mercatorstr. DTG Hst.
  4. 08:50Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
  5. 09:20Dortmund ZOB, Steinstrasse
  6. 10:50Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
  7. 12:15Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
  8. 13:20Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
  9. 14:20Magdeburg ZOB am Hbf
  10. 17:00Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
  11. 04:00Korczowa cło (PL-UA)
  12. 05:30Krakovets cło (UA-PL)
  13. 07:00Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  14. 11:45Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  15. 13:00Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
  16. 14:00Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  17. 15:30Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  • Przewoźnik: EuroClub
  • Informacje dodatkowe: Przewóz niewielkich psów tylko ze wszystkimi dokumentami w specjalnej klatce - pełna wartość biletu. Pasażerowie powinni dowiedzieć się informację o numerach autobusu za dzień do wyjazdu i być na przystanku wcześniej na 30 minut
  • Bagaż: 2 szt.do 10-40kg (80х50х30) + bagaż ręczny (10kg) - za darmo

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation