Według czasu
Według ceny

Kurs Köln - Kiev

Wyjazdy: 21 Paź, 24 Paź, 28 Paź, 31 Paź, 4 Lis, 7 Lis, 11 Lis, 14 Lis, 18 Lis, 21 Lis
07:50 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
08:20 Duisburg Hbf, Omnibusbhf., Mercatorstr. DTG Hst.
08:50 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
09:20 Dortmund ZOB, Steinstrasse
09:50 Hamm HBF, Rückseite, Unionstr.
10:50 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
12:20 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
13:20 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
14:20 Magdeburg ZOB am Hbf
17:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
04:00 Korczowa granica PL-UA
05:30 Krakovets cło (UA-PL)
07:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
11:45 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
13:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
15:30 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: EuroClub
Bagaż: 1 szt.do 40kg - za darmo
Informacje dodatkowe: Przewóz niewielkich psów tylko ze wszystkimi dokumentami w specjalnej klatce - pełna wartość biletu. Pasażerowie powinni dowiedzieć się informację o numerach autobusu za dzień do wyjazdu i być na przystanku wcześniej na 30 minut
Rabaty: 5% Grupa od 6 osób
10% Emeryci od 60 lat
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Młodzież od 13-18 roku życia
30% Dzieci 11-12 lat
40% Dzieci 0-10 lat

Pokaż wszystkie kursy Düsseldorf - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information