• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kyiv - Zielona Gora

Eastern European Travel
Wyjazdy: 1 Mar, 2 Mar, 3 Mar, 4 Mar, 5 Mar, 6 Mar, 7 Mar, 8 Mar, 9 Mar, 10 Mar
  1. 14:00Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  2. 16:00Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  3. 19:00Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  4. 23:00Lviv W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21 (Dworzec kolejowy)
  5. 01:00Hrushiv cło (UA-PL)
  6. 01:15Budomierz cło (PL-UA)
  7. 03:15Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  8. 05:55Warszawa airport Chopina Zwirki i Wigury 1
  9. 06:20Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  10. 10:05Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  11. 11:55Konin Terminal autobusowy przy dworcu PKP, ul. Kolejowa, 1
  12. 13:35Poznan Dworzec Autobusowy, ul. Stanislawa Matyi, 2
  13. 14:00Poznan airport ul. Bukowska 285
  14. 14:55Grodzisk Wielkopolski Przystanek autobusowy przy dworcu PKP", ul. Kolejowa 7
  15. 15:35Wolsztyn Dworzec PKS, ul. Dworcowa 1
  16. 16:25Sulechów Dworzec PKS, ul. PCK 10
  17. 17:05Zielona Gora ul. Dworcowa 1
  • Przewoźnik: Eastern European Travel
  • Informacje dodatkowe: Bilet musi zostać wydrukowany.Możliwa wymiana autobusu we Lwowie. Przewóz zwierząt jest możliwy - musisz kupić bilet ze zniżką «Zwierzę». Zmiana terminu podróży - co najmniej 24 godziny przed odjazdem, za dod. opłatą - 100 UAH.
  • Bagaż: 1 szt. do 30 kg. a rozmiar (D+S+W) nie więcej niż 170 cm - za darmo, każdy następny kg. - 1 PLN / 5 UAH. Bagaż podręczny do 5 kg. - za darmo. Przewóz rowerów jest możliwy - w stanie rozmontowanym, jeśli w bagażniku jest wolne miejsce - sprawdź cenę z kierowcą.
  • Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
    10% Młodzież 12-26 lat
    10% Dzieci 0-11 lat
    10% Student (ISIC)
    20% Zwierzęta

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation