• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kyiv - Zielona Gora

Eastern European Travel
Wyjazdy: 24 Paź, 27 Paź, 29 Paź, 31 Paź, 3 Lis, 5 Lis, 7 Lis, 10 Lis, 12 Lis, 14 Lis
  1. 13:30Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  2. 15:30Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  3. 18:30Rivne Dworzec PKS, ul. Kijevska 40
  4. 22:00Lviv W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21 (Dworzec kolejowy)
  5. 23:30Rava Ruska cło (UA-PL)
  6. 01:15Hrebenne cło (PL-UA)
  7. 03:15Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  8. 05:50Warszawa Dworzec PKP "Wschodni", ul.Lubelska 16
  9. 06:20Warszawa Dworzec PKS "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  10. 06:50Warszawa airport Chopina Zwirki i Wigury 1
  11. 09:10Lodz pl. Sałacińskiego, 1
  12. 09:45Lodz Dworzec PKP "Kaliska", ul.Karolewska 55 (przed wejściem głównym)
  13. 11:15Konin Terminal autobusowy przy dworcu PKP, ul. Kolejowa, 1
  14. 13:00Poznan Dworzec Autobusowy, ul. Stanislawa Matyi, 2
  15. 14:15Grodzisk Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Kolejowa
  16. 15:35Wolsztyn Przystanek autobusowy, ul. Dworcowa, 13 (naprzeciwko Biedronki)
  17. 16:25Sulechów Dworzec PKS, ul. PCK 10
  18. 17:25Zielona Gora ul. Dworcowa 1
  • Przewoźnik: Eastern European Travel
  • Informacje dodatkowe: Bilet można pokazać na telefonie komórkowym. Przewóz zwierząt jest możliwy - musisz kupić bilet ze zniżką «Zwierzę». Zmiana terminu podróży - co najmniej 24 godziny przed odjazdem, za dod. opłatą - 100 UAH.
  • Bagaż: 1 szt. do 30 kg. a rozmiar (D+S+W) nie więcej niż 170 cm - za darmo, każdy następny kg. - 1 PLN / 5 UAH. Bagaż podręczny do 5 kg. - za darmo. Przewóz rowerów jest możliwy - w stanie rozmontowanym, jeśli w bagażniku jest wolne miejsce - sprawdź cenę z kierowcą.
  • Rabaty: 10% Młodzież 12-26 lat
    10% Pasażer od 60 lat
    50% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation