• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kyiv - Zielona Gora

Wyjazdy: 22 Kwi, 23 Kwi, 24 Kwi, 25 Kwi, 26 Kwi, 27 Kwi, 28 Kwi, 29 Kwi, 30 Kwi, 1 Maj
14:00 Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
16:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
19:00 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
23:00 Lviv W pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 21 (Dworzec kolejowy)
01:00 Hrushiv cło (UA-PL)
01:15 Budomierz cło (PL-UA)
03:15 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
05:55 Warszawa airport Chopina Zwirki i Wigury 1
06:20 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
10:05 Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
11:55 Konin Terminal autobusowy przy dworcu PKP
13:35 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
14:00 Poznan airport ul. Bukowska 285
14:55 Grodzisk Wielkopolski Przystanek autobusowy przy dworcu PKP", ul. Kolejowa 7
15:35 Wolsztyn Dworzec PKS, ul. Dworcowa 1
16:25 Sulechów Dworzec PKS, ul. PCK 10
17:05 Zielona Gora ul. Dworcowa 1
Przewoźnik: Eastern European Travel
Bagaż: 1szt.do 30 kg(długość + szerokość + wysokość nieprzekraczającej 170 cm - za darmo,dalej 1 PLN za kg
Informacje dodatkowe: Transport zwierząt jest możliwy. Za zmianę daty oplata. Przewóz rowerów tyłko w zdemontowanym stanie.Możliwość zmiany autobusu we Lwowie.
Rabaty: 10% Młodzież od 13-26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Kyiv - Zielona Gora

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation