• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Zielona Gora - Vinnytsia - Zaporizhia

Eastern European Travel
Wyjazdy: 25 Lut, 27 Lut, 2 Mar, 4 Mar, 6 Mar, 9 Mar, 11 Mar, 13 Mar, 16 Mar, 18 Mar
  1. 08:05Zielona Gora Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 27
  2. 09:05Sulechów Dworzec PKS, ul. PCK 10
  3. 09:55Wolsztyn Przystanek autobusowy, ul. Dworcowa, 13 (naprzeciwko Biedronki)
  4. 10:35Grodzisk Wielkopolski Petrol station "Orlen", ul.Rakoniewicka 33
  5. 11:55Poznan Dworzec PKS, ul. Stanislawa Matyi, 2
  6. 13:35Konin Terminal autobusowy przy dworcu PKP, ul. Kolejowa, 1
  7. 15:25Lodz Dworzec PKP "Kaliska", ul.Karolewska, 55 (przed wejściem głównym)
  8. 16:05Lodz pl. Sałacińskiego, 1
  9. 18:00Warszawa airport Chopina Zwirki i Wigury 1
  10. 18:20Warszawa Dworzec PKP "Wschodni", ul.Lubelska 16
  11. 19:15Warszawa Dworzec PKS "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  12. 21:30Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, 6
  13. 00:50Budomierz cło (PL-UA)
  14. 03:00Hrushiv cło (UA-PL)
  15. 07:00Lviv Przystanek autobusowy, w pobliżu Pizza Napoletana, nowy parking, ul. Chernivetska, 11 (Dworzec kolejowy)
  16. 09:00Ternopil Dworzec PKS, ul. Zywowa, 7
  17. 11:30Khmelnytskyi Dworzec PKS, ul.Vinnitske szose, 23
  18. 13:30Vinnytsia Dworzec PKS, ul. Kyiwska, 8
  19. 15:00Uman Dworzec PKS, ul. Kyivska, 1
  20. 16:50Kropyvnytskyi Dworzec PKS, Oleksandriiske shose, 1
  21. 18:30Kryvyi Rih Samolot "Jak-40", ul. Tupolew
  22. 20:40Dnipro Dworzec PKS, str. Kurchatova, 10
  23. 22:10Zaporizhia Dworzec PKS, av. Soborniy 20
  • Przewoźnik: Eastern European Travel
  • Informacje dodatkowe: Bilet można pokazać na telefonie komórkowym. Przewóz zwierząt jest możliwy - musisz kupić bilet ze zniżką «Zwierzę». Zmiana terminu podróży - co najmniej 24 godziny przed odjazdem, za dod. opłatą - 100 UAH.
  • Bagaż: 1 szt. do 30 kg. a rozmiar (D+S+W) nie więcej niż 170 cm - za darmo, każdy następny kg. - 1 PLN / 5 UAH. Bagaż podręczny do 5 kg. - za darmo. Przewóz rowerów jest możliwy - w stanie rozmontowanym, jeśli w bagażniku jest wolne miejsce - sprawdź cenę z kierowcą.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation