Według czasu
Według ceny

Kurs Praha - Varna

Wyjazdy: 16 Lis, 18 Lis, 20 Lis, 23 Lis, 25 Lis, 27 Lis, 30 Lis, 2 Gru, 4 Gru, 7 Gru
15:30 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
18:00 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
19:00 Drasenhofen CLO
20:00 Wien Stadion Center, Engerthstr. 242
21:20 Rajka cło (SK-H)
23:50 Budapest Dworzec autobusowy
05:00 Horgos cło (H-SRB)
10:00 Kalotina cło (BG-SB)
13:20 Sofia Central Bus Station, 100 Kn. Maria Luiza Blvd.
15:10 Pazardzhik Główny dworzec autobusowy
16:00 Plovdiv Dworzec autobusowy, Sud
17:40 Stara Zagora ul. Slavyanska 62
20:35 Burgas Dworzec, Zapad
21:30 Varna Dworzec, ul.Vl.Varnenchik 158
Przewoźnik: Tourist Service Holding AD
Bagaż: 3szt. do 30kg(szerokość, długość, wysokość do 190cm) - biezpłatnie, każdy następny 1EUR/kg.
Informacje dodatkowe: Przewoz zwierząt zabroniony. Przewoz rowerzów lub innego nie standardowego bagażu jest dozwolony tyłko za uprzednią zgodą.
Rabaty: 10% Dzieci 13-18 lat
10% Osoby niepełnosprawne
10% Student
10% Emeryci
10% Dzieci 13-18 lat
10% Osoby niepełnosprawne
10% Student
10% Emeryci
10% Dzieci 13-18 lat
10% Osoby niepełnosprawne
10% Student
10% Emeryci
10% Dzieci 13-18 lat
10% Osoby niepełnosprawne
10% Student
10% Emeryci
50% Dzieci 3-12 lat
50% Dzieci 0-11 lat
50% Dzieci 0-11 lat
50% Dzieci 3-12 lat
50% Dzieci 3-12 lat
50% Dzieci 0-11 lat
50% Dzieci 3-12 lat
50% Dzieci 0-11 lat

Pokaż wszystkie kursy Praha - Varna

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation