Według czasu
Według ceny

Kurs 807 815 Michalovce - Brodford

Wyjazdy: 25 Paź, 26 Paź, 30 Paź, 1 Lis, 2 Lis, 4 Lis, 6 Lis, 8 Lis, 9 Lis, 11 Lis
06:00 Košice Dworzec, Stanicne nam. 9
06:30 Prešov Dworzec autobusowy
07:20 Levoca Dworzec autobusowy
08:00 Poprad Dworzec autobusowy
09:10 Ružomberok Dworzec autobusowy
10:50 Žilina Dworzec autobusowy
11:20 Považská Bystrica Dworzec autobusowy
12:00 Trenčín Dworzec autobusowy
16:30 Praha Dworzec, "Roztyly"
17:30 Plzeň Dworzec autobusowy, ul.Husova 90
05:50 Brussel Dworzec autobusowy, Eurolines
08:50 Dover Dworzec autobusowy
14:00 Birmingham Paradise Circus Queensway
15:45 Derby Dworzec autobusowy
16:45 Sheffield Brown str., post code S1
17:45 Bradford William str., BD1
Przewoźnik: INTERBUS
Bagaż: 1 szt. 5 EUR
Rabaty: 14% Młodzież poniżej 26 roku życia
14% Emeryci od 60 lat
38% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Košice - Bradford

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information