Według czasu
Według ceny

Kurs 802 837 Kosice - Stuttgart airport

Wyjazdy: 19 Paź, 22 Paź, 26 Paź, 29 Paź, 2 Lis, 5 Lis, 9 Lis, 12 Lis, 16 Lis, 19 Lis
13:00 Košice Dworzec, Stanicne nam. 9
13:00 Prešov Dworzec autobusowy
14:25 Levoca Dworzec autobusowy
14:50 Poprad Dworzec autobusowy
15:45 Liptovský Mikuláš Dworzec autobusowy
16:00 Ružomberok Dworzec autobusowy
17:20 Žilina Dworzec autobusowy
17:55 Považská Bystrica Dworzec autobusowy
18:45 Trenčín Dworzec autobusowy
19:25 Piešťany Dworzec autobusowy
03:55 München Dworzec autobusowy, "Hackerbrücke"
05:50 Ulm Hbf. Omnibusbahnhof
07:10 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
Przewoźnik: INTERBUS
Bagaż: 1 szt. 60x90x40 - za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Košice - Ulm

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information