Według czasu
Według ceny

Kurs 372 Plzen - Praha - Kyiv - Cherkasy

Wyjazdy: 24 Cze, 30 Cze, 1 Lip, 7 Lip, 8 Lip, 14 Lip, 15 Lip, 21 Lip, 22 Lip, 28 Lip
07:20 Plzeň Dworzec autobusowy, ul.Husova 90
09:00 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
10:05 Mlada Boleslav Dworzec autobusowy, tř. Václava Klementa 1459
11:00 Liberec Dworzec, ul.Vaňurova 885/5
11:55 Habartice cło (CZ-PL)
12:00 Zawidow cło (PL-CZ)
13:50 Legnica Dworzec autobusowy, ul.Dworcowa 5
15:15 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1/11
18:00 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
19:45 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
22:50 Korczowa cło (PL-UA)
01:25 Krakovets cło (UA-PL)
03:00 Lviv Dworzec kolejowy, w pobliżu przedziału bagażowego, powierzchnia Pałac, 1
05:45 Dubno Dworzec autobusowy, ul.Zabrama 26
06:15 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
08:55 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
11:00 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: SVD Trans
Bagaż: 1 bagaż do 25 kg - za darmo, każdy dodatkowy 200 CZK.
Informacje dodatkowe: Cena biletu obejmuje kawę, herbatę i wodę.
Rabaty: 10% Student (ISIC)
10% Student (Euro26)
10% Grupa od 6 osób
20% Dzieci 10-14 lat
50% Dzieci 4-9 lat
80% Dzieci 0-3 lat

Pokaż wszystkie kursy Plzeň - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information