Według czasu
Według ceny

Kurs 372 Plzen - Praha - Kiev - Cherkasy

Wyjazdy: 26 Lis, 3 Gru, 10 Gru, 17 Gru, 24 Gru, 31 Gru, 7 Sty, 14 Sty, 21 Sty, 28 Sty
07:20 Plzeň Dworzec autobusowy, ul.Husova 90
09:00 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
10:05 Mlada Boleslav Dworzec autobusowy, tř. Václava Klementa 1459
11:00 Liberec Dworzec, ul.Vaňurova 885/5
11:55 Habartice cło
12:00 Zawidow cło (PL-CZ)
13:15 Legnica Dworzec autobusowy, ul.Dworcowa
15:15 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1/11
17:30 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 8
19:45 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
22:50 Korczowa granica PL-UA
01:25 Krakovets cło (UA-PL)
03:00 Lviv Dworzec kolejowy, w pobliżu przedziału bagażowego, powierzchnia Pałac, 1
06:15 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
08:55 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
11:00 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
15:00 Cherkasy Dworzec,  ul. V.Lozheshnikova 7
Przewoźnik: SVD Trans
Bagaż: 1 bagaż do 30kg(50x50x80) za darmo, każdy dodatkowy 20 UAH.
Rabaty: 10% Student (ISIC)
10% Student (Euro26)
10% Grupa od 6 osób
20% Dzieci 10-15 lat
50% Dzieci 4-10 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Plzeň - Cherkasy

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information