Według czasu
Według ceny

Kurs Zaporizhia - Dortmund - Dusseldorf

Wyjazdy: 21 Sie, 24 Sie, 28 Sie, 31 Sie, 4 Wrz, 7 Wrz, 11 Wrz, 14 Wrz, 18 Wrz, 21 Wrz
17:30 Zaporizhia Dworzec autobusowy, Soborniy ave., 20
19:30 Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
23:00 Kharkiv Dworzec autobusowy, prospekt Gagarina 22
01:00 Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
06:45 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
07:00 Kiev Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
09:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
11:15 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
14:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
04:30 Cottbus ZOB, Marienstr. 1
06:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:30 Schwerin Rasthof Stolpe
10:00 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
12:00 Bremen Dworzec kolejowy, ZOB, Breitenweg 13
14:00 Osnabruck Fernbushaltestelle
15:15 Munster Przystanek autobusowy, „Hafenstraße“, Friedrich-Ebert-Straße 1
16:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
16:45 Essen ZOB
17:30 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
Przewoźnik: Artur TUR
Bagaż: 1 szt. bagażu i bagażu podręcznego - bezpłatnie, każdy następny - 1,5 EUR/kg

Pokaż wszystkie kursy Zaporizhia - Düsseldorf

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information