Według czasu
Według ceny

Kurs 539 Praha - Košice (07:00)

Wyjazdy: 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 27 Lis, 28 Lis, 29 Lis, 30 Lis
07:00 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
09:45 Brno Dworzec PKS, u hotelu Grand
11:00 Uherské Hradiště Dworzec autobusowy
12:00 Trenčín Dworzec autobusowy
12:40 Považská Bystrica Dom. sluzieb
13:10 Žilina Dworzec autobusowy
13:35 Vrútky Dworzec autobusowy
14:25 Ružomberok Dworzec autobusowy
14:55 Liptovský Mikuláš Dworzec autobusowy
15:40 Poprad Dworzec autobusowy
16:10 Levoca Dworzec autobusowy
17:05 Prešov Dworzec autobusowy
17:40 Košice Dworzec, Stanicne nam. 9
Przewoźnik: Student Agency
Rabaty: 15% Student (Euro26)
15% Student (ISIC)
15% Student (ITIC)
15% Dzieci 0-15 lat

Pokaż wszystkie kursy Praha - Košice

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information