Według czasu
Według ceny

Kurs 011 Praha-Svidnik-Uzhgorod

Wyjazdy: 27 Wrz, 29 Wrz, 2 Paź, 4 Paź, 6 Paź, 9 Paź, 11 Paź, 13 Paź, 16 Paź, 18 Paź
18:45 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
20:10 Humpolec Przystanek autobusowy "Posta"
21:35 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
22:45 Olomouc Podchod (zastávka MHD u aut. nádr.)
03:25 Poprad Dworzec autobusowy
03:50 Levoca Dworzec autobusowy, st.1
05:00 Prešov Dworzec autobusowy, st.26
05:25 Giraltovce Dworzec autobusowy, st.1
06:15 Svidník Dworzec autobusowy, st.13
06:35 Stropkov Dworzec autobusowy, st.1
07:25 Humenné Dworzec kolejowy
07:55 Michalovce Dworzec kolejowy, ul.Stanicna 3
09:10 Uzhgorod Dworzec PKS, ul. Stancijna 2
Przewoźnik: CK EUROTOUR
Bagaż: 1 szt. bagaż ręczny-za darmo, każdy dodatkowy 20CZK / 1EUR
Rabaty: 20% Student (ISIC)
20% Student (Euro26)
40% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Praha - Uzhgorod

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information