• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs 011 Praha - Svidnik - Uzhgorod

CK EUROTOUR
Wyjazdy: 22 Lis, 25 Lis, 29 Lis, 2 Gru, 6 Gru, 9 Gru, 13 Gru, 16 Gru, 20 Gru, 23 Gru
  1. 18:45Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  2. 20:10Humpolec Poliklinika
  3. 21:35Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
  4. 22:45Olomouc Podchod (zastávka MHD u aut. nádr.)
  5. 23:30Makov cło (SK-CZ)
  6. 03:25Poprad Dworzec autobusowy
  7. 03:50Levoca Dworzec autobusowy, st.1
  8. 05:00Prešov Dworzec autobusowy
  9. 05:25Giraltovce Dworzec autobusowy, st.1
  10. 06:15Svidník Dworzec autobusowy, st.13
  11. 07:25Humenné Dworzec kolejowy
  12. 07:55Michalovce Dworzec kolejowy, ul.Stanicna 3
  13. 08:45Vysne Nemecke cło (SK-UA)
  14. 10:05Uzhgorod cło (UA-SK)
  15. 10:10Uzhgorod Dworzec PKS, ul. Stancijna 2
  • Przewoźnik: CK EUROTOUR
  • Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt jest zabroniony. Dostępne lądowanie bez wydruku biletu.
  • Bagaż: 1 szt. bagaż ręczny-za darmo, każdy dodatkowy 20CZK/0,80 €

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation