Według czasu
Według ceny

Kurs 011 Praha-Svidnik-Uzhgorod

Wyjazdy: codziennie
18:45 Praha
20:10 Humpolec Przystanek autobusowy "Posta"
21:35 Brno
22:45 Olomouc Podchod (zastávka MHD u aut. nádr.)
03:25 Poprad Dworzec
03:50 Levoca Dworzec, st.1
05:00 Prešov Dworzec, st.26
05:25 Giraltovce Dworzec, st.1
06:15 Svidník Dworzec, st.13
06:35 Stropkov Dworzec, st.1
07:25 Humenné Dworzec PKP
07:55 Michalovce Dworzec kolejowy, ul.Stanicna 3
10:05 Uzhgorod Dworzec, ul.Stancijna 2
10:10 Uzhgorod Aut. park., ul.Krasnodonciv
Przewoźnik: CK EUROTOUR
Bagaż: 1 szt. bagaż ręczny-za darmo, każdy dodatkowy 20CZK / 1EUR
Rabaty: 20% Student (ISIC)
20% Student (Euro26)
40% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Praha - Uzhgorod

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information