• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Zhovti Vody - Moskva

Bon-Voyage
Wyjazdy: 25 Lut, 26 Lut, 27 Lut, 28 Lut, 29 Lut, 1 Mar, 2 Mar, 3 Mar, 4 Mar, 5 Mar
  1. 10:30Zhovti Vody Dworzec Autobusowy, ul. Hrushevskoho, 2b
  2. 11:00Kryvyi Rih Przystanek "Dom Handlowy" (zh/m Damanskyi)
  3. 11:05Kryvyi Rih Przystanek kino "Voskhod" (zh/m SevHOK)"
  4. 11:15Kryvyi Rih Przystanek "17 kvartal", ul. Kolachevskoho
  5. 11:20Kryvyi Rih Przystanek "44 Kvartal" ul. Musorhskoho
  6. 11:25Kryvyi Rih Zarechniy district
  7. 11:30Kryvyi Rih 173 kvartal, ul.Tukhachevskoho
  8. 11:40Kryvyi Rih Osvobozhdeniya sq, "Silpo"
  9. 11:50Kryvyi Rih Market "ATB", pr. Pivdennyi, 34
  10. 11:55Kryvyi Rih 95 kvartal (market ATB)
  11. 12:00Kryvyi Rih Dworzec autobusowy, Dnepropetrovskoe shose 1a, kawiarnia "Zustrich"
  12. 13:30Dniprodzerzhynsk Dworzec PKS, al. Swobody 86
  13. 14:00Dnipro Dworzec autobusowy ul.Kurchatova 10, "Zoomaidanchyk"
  14. 14:15Dnipro Ctacja paliw «YUKON» ( naprzeciwko centrum handlowe "Karavan")
  15. 14:45Novomoskovsk Dworzec PKS, ul. Hetmanska 35
  16. 17:00Kharkiv ul. Poltawa Way 140 (parking CH "Rost")
  17. 17:15Kharkiv Przystanek autobusowy, al. Liudviha Swobody 30, stacja metra "Oleksiivska", sklep "Silpo"
  18. 18:30Goptovka cło (UA-RU)
  19. 19:30Nehoteievka (Belgorodskij r-n) cło (RU-UA)
  20. 22:00Belgorod Dworzec, pr.Hmelnitskoho 160
  21. 01:00Kursk Dworzec autobusowy, ul. 50 let Oktiabria 114
  22. 03:00Orel Dworzec autobusowy, ul. Avtovokzalnaja 1
  23. 05:00Tula Kaluzhskoye sh.104, Prudnoye, region Tula, Parking TC Metro
  24. 07:00Moskva Stacja metra "Annino", parking "Galery Atlantis", Аutostradą Varshavske 160
  25. 08:05Vnukovo Stacja benzynowa "Shell", ul. 2-aya Reysovaya 2G
  • Przewoźnik: Bon-Voyage
  • Bagaż: 1 szt.do 30kg - bezpłatnie

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation