Według czasu
Według ceny

Kurs 539 Košice - Praha (05:50)

Wyjazdy: 17 Paź, 18 Paź, 19 Paź, 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź
05:50 Košice Dworzec, Stanicne nam. 9
06:25 Prešov Dworzec autobusowy
07:15 Levoca Dworzec autobusowy
07:45 Poprad Dworzec autobusowy
08:35 Liptovský Mikuláš Dworzec autobusowy
09:05 Ružomberok Dworzec autobusowy
09:55 Vrútky AS, nást. dialkové linky
10:20 Žilina Dworzec autobusowy
10:55 Považská Bystrica Dom. sluzieb
11:35 Trenčín Dworzec autobusowy
12:40 Uherské Hradiště Dworzec autobusowy
14:00 Brno Dworzec PKS, u hotelu Grand
16:30 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
Przewoźnik: Student Agency

Pokaż wszystkie kursy Košice - Praha

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information