• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Slupsk - Kherson (2,6)

  1. 05:00Slupsk Dworzec autobusowy - Stanowiska Międzynarodowe
  2. 07:10Gdynia Dworzec PKS, Pl.Konstytucji
  3. 08:10Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
  4. 10:20Grudziadz Dworzec PKS, ul.Rapatskogo, 33
  5. 11:40Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  6. 12:40Torun Plac 18 Stycznia 4
  7. 13:45Wloclawek Dworzec autobusowy, ul. Okrzei 65
  8. 15:05Kutno Dworzec PKP, ul. 3 Maja, 14
  9. 16:20Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  10. 19:00Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  11. 23:50Zamosc Dworzec autobusowy, Hrubieszowska 1
  12. 01:15Hrebenne cło (PL-UA)
  13. 02:45Rava Ruska cło (UA-PL)
  14. 04:00Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  15. 06:00Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  16. 08:10Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  17. 10:30Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  18. 13:05Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  19. 15:00Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec, ul. Radianska 8
  20. 15:50Yuzhnoukrainsk Dworzec autobusowy, ul.Druzby Narodov 27
  21. 16:25Voznesensk Dworzec autobusowy, ul. Zovtneva 148
  22. 18:00Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  23. 19:00Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  • Przewoźnik: Stecik T.V.
  • Informacje dodatkowe: Bilet musi zostać wydrukowany! Przewóz zwierząt dozwolony tyłko ze wszystkimi dokumentami, kagancem i kupionym miejscem. Przyjazd może być opóźniony o 2-12 godzin z powodu kontroli granicznej.
  • Bagaż: 1 szt. bagażu (60*40) 30 kg i bagażu podręcznego - bezpłatnie, każdy następny - 10% ceny biletu
  • Rabaty: 30% Dzieci 7-14 lat
    50% Dzieci 0-6 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation