Według czasu
Według ceny

Kurs Dnipro - Slubice

Wyjazdy: 19 Gru, 26 Gru, 2 Sty, 9 Sty, 16 Sty, 23 Sty, 30 Sty, 6 Lut, 13 Lut, 20 Lut
10:30 Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
14:10 Kharkiv Dworzec autobusowy, prospekt Gagarina 22
16:50 Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
19:10 Pyriatyn Dworzec PKS, ul. Chervonoarmejska 154
20:55 Boryspil ul.Kievskiy shlyakh 2/6
22:00 Kiev Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
00:05 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
01:15 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
03:30 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
08:00 Lviv ul.Kuznevyča 2
11:00 Krakovets cło (UA-PL)
12:00 Korczowa cło (PL-UA)
14:00 Tarnow Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
15:30 Krakow Parking Wawel, hotel Sheraton
17:00 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
20:00 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
21:30 Legnica Dworzec autobusowy, ul.Dworcowa 5
21:45 Lubin Dworzec autobusowy
22:00 Polkowice Dworzec autobusowy, ul. Młyńska
23:00 Zielona Gora Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa, 27
23:45 Swiebodzin Dw. PKS, ul. Grottgera 5
02:30 Slubice Port Świecko, Świecko 39
Przewoźnik: Inturtransplus Sp. Z o.o./EWHD
Bagaż: 1 szt.do 30kg(100x50x30)- bezpłatnie, każdy następny 3 PLN/kg
Informacje dodatkowe: Za kilka dni przed odjazdem potrzebujesz potwierdzić datę.

Pokaż wszystkie kursy Dnipro - Slubice

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation