Według czasu
Według ceny

Kurs Dnipro - Slubice

Wyjazdy: 27 Cze, 4 Lip, 11 Lip, 18 Lip, 25 Lip, 31 Lip, 1 Sie, 7 Sie, 8 Sie, 14 Sie
10:30 Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
14:10 Kharkiv Dworzec autobusowy, prospekt Gagarina 22
16:50 Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
19:10 Pyriatyn Dworzec PKS, ul. Chervonoarmejska 154
20:55 Boryspil ul.Kievskiy shlyakh 2/6
22:00 Kiev Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
00:05 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
01:15 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
03:30 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
08:00 Lviv ul.Kuznevyča 2
11:00 Krakovets cło (UA-PL)
12:00 Korczowa cło (PL-UA)
14:00 Tarnow Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
15:30 Krakow Parking Wawel, hotel Sheraton
17:00 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
20:00 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1/11
21:30 Legnica Dworzec autobusowy, ul.Dworcowa 5
21:45 Lubin Dworzec autobusowy
22:00 Polkowice Dworzec autobusowy, ul. Młyńska
23:00 Zielona Gora Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa, 27
23:45 Swiebodzin Dw. PKS, ul. Grottgera 5
00:30 Slubice Port Świecko, Świecko 39
01:30 Gorzow Wielkopolski Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
Przewoźnik: Inturtransplus Sp. Z o.o./EWHD
Bagaż: 1 szt.do 30kg(100x50x30)- bezpłatnie, każdy następny 3 PLN/kg
Informacje dodatkowe: Za kilka dni przed odjazdem potrzebujesz potwierdzić datę.

Pokaż wszystkie kursy Dnipro - Gorzow Wielkopolski

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information