Według czasu
Według ceny

Kurs 539 Praha - Bardejov

Wyjazdy: 23 Paź, 25 Paź, 27 Paź, 30 Paź, 1 Lis, 3 Lis, 6 Lis, 8 Lis, 10 Lis, 13 Lis
20:00 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
22:40 Brno Dworzec PKS, u hotelu Grand
23:45 Uherské Hradiště Dworzec autobusowy
01:10 Považská Bystrica Dom. sluzieb
02:00 Vrútky Dworzec autobusowy
03:15 Liptovský Mikuláš Dworzec autobusowy
04:00 Poprad Dworzec autobusowy
04:20 Kežmarok Dworzec autobusowy
04:40 Podolínec Dworzec autobusowy
05:05 Stara Lubovna Dworzec autobusowy
06:00 Bardejov Dworzec autobusowy
Przewoźnik: Student Agency

Pokaż wszystkie kursy Praha - Poprad

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information