Według czasu
Według ceny

Kurs 539 Bardejov - Praha

Wyjazdy: 19 Lis, 21 Lis, 23 Lis, 26 Lis, 28 Lis, 30 Lis, 3 Gru, 5 Gru, 7 Gru, 10 Gru
19:00 Bardejov Dworzec autobusowy
20:10 Stara Lubovna Dworzec autobusowy
20:30 Podolínec Dworzec autobusowy
20:50 Kežmarok Dworzec autobusowy
21:15 Poprad Dworzec autobusowy
22:10 Liptovský Mikuláš Dworzec autobusowy
22:35 Ružomberok Dworzec autobusowy
23:20 Vrútky Dworzec autobusowy
23:50 Žilina Dworzec autobusowy
00:30 Považská Bystrica Dom. sluzieb
01:15 Trenčín Dworzec autobusowy
02:25 Uherské Hradiště Dworzec autobusowy
04:00 Brno Dworzec PKS, u hotelu Grand
06:30 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
Przewoźnik: Student Agency

Pokaż wszystkie kursy Poprad - Praha

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information