• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Praha - Bratislava - Kalush 12:00 (1,5)

Yatsiv FOP
Wyjazdy: 18 Lut, 25 Lut, 3 Mar, 10 Mar, 17 Mar, 24 Mar, 31 Mar, 7 Kwi, 14 Kwi, 21 Kwi
  1. 12:00Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
  2. 15:25Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
  3. 17:40Bratislava Dworzec autobusowy, Mlynske Nivy 31
  4. 19:15Nitra Dworzec PKS, ul. Staničná 1563/1
  5. 21:25Zvolen Dworzec PKS, ul. Balkán 53
  6. 02:00Michalovce Dworzec autobusowy
  7. 03:25Vysne Nemecke cło (SK-UA)
  8. 05:10Uzhgorod cło (UA-SK)
  9. 05:20Uzhgorod Obok supermarket Silverland, ul. Gagarina 38A
  10. 06:15Mukachevo ul. Lavkivska 1E, obok bistro "Silverland"
  11. 07:35Nyzhni Vorota Dworzec, ul. Narodna 9
  12. 09:35Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
  13. 10:50Lviv W pobliżu dworca autobusowego, ul. Strijska 109
  14. 12:20Rohatin Dworzec autobusowy, ul.Galycka 8
  15. 13:25Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14а
  16. 14:00Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
  • Przewoźnik: Yatsiv FOP
  • Bagaż: 1 bagaż do 25 kg (60x40x20) - za darmo, każdy dodatkowy 15kg 20% ceny biletu
  • Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
    10% Student (ISIC)
    20% Dzieci 4-15 lat
    50% Dzieci 0-3 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation