• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Szczecin - Vinnytsia

Ternvoyage
Wyjazdy: 12 Gru, 13 Gru, 14 Gru, 15 Gru, 16 Gru, 17 Gru, 19 Gru, 24 Gru, 25 Gru, 26 Gru
  1. 08:00Szczecin Dworzec autobusowy, plac Grodnicki, 1
  2. 09:50Gorzow Wielkopolski Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
  3. 11:05Kostrzyn Dworzec PKS, ul. Dworcowa 66
  4. 11:50Slubice parking Hotel CARGO
  5. 13:30Zielona Gora Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa, 27
  6. 14:15Nowa Sol Dworzec autobusowy, ul. Zjednoczenia 1
  7. 16:30Legnica Dworzec autobusowy, ul.Dworcowa 5
  8. 19:00Wroclaw Dworzec Autobusowy, ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  9. 20:15Opole Dworzec Autobusowy, ul. 1 Maja, 4
  10. 21:50Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  11. 23:20Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  12. 04:20Korczowa cło (PL-UA)
  13. 06:20Krakovets cło (UA-PL)
  14. 07:30Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  15. 10:30Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  16. 12:30Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  17. 14:30Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  • Przewoźnik: Ternvoyage
  • Informacje dodatkowe: Autobus - Van Hool astromega 925.Przyjazd może być opóźniony o 2-12 godzin z powodu kontroli granicznej.Przewóz zwierząt jest zabroniony.
  • Bagaż: 1 ks. do 30 kg (40х40х60) - zdarma, každe dalši 10% ceny biletu. Maksymalna ilość bagażu 2 szt. do 30 kg na pasażera. Rowery i wózki inwalidzkie nie mogą być transportowane. Składany wózek - za darmo. Zwierzęta nie są akceptowane.
  • Rabaty: 30% Dzieci 3-10 lat
    50% Dzieci 0-2 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation