Według czasu
Według ceny

Kurs Szczecin - Vinnytsia

Wyjazdy: 24 Wrz, 25 Wrz, 26 Wrz, 29 Wrz, 30 Wrz, 1 Paź, 4 Paź, 5 Paź, 6 Paź, 9 Paź
09:50 Gorzow Wielkopolski Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
11:05 Kostrzyn Dworzec PKS, ul. Dworcowa 66
11:50 Slubice parking Hotel CARGO
13:30 Zielona Gora Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa, 27
14:15 Nowa Sol ul. Zjednoczenia 19
16:30 Legnica Dworzec autobusowy, ul.Dworcowa 5
19:00 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1/11
20:15 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
21:50 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:20 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
04:20 Korczowa cło (PL-UA)
06:20 Krakovets cło (UA-PL)
07:30 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
10:30 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
12:30 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
14:30 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
Przewoźnik: Ternvoyage
Bagaż: 1ks.do 30g(40х40х60)-zdarma, každe dalši 10% ceny biletu

Pokaż wszystkie kursy Gorzow Wielkopolski - Vinnytsia

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information