Według czasu
Według ceny

Kurs Szczecin - Vinnytsia

Wyjazdy: 20 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 28 Lis, 29 Lis, 30 Lis, 3 Gru, 4 Gru, 5 Gru
09:50 Gorzow Wielkopolski Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
11:05 Kostrzyn Dworzec PKS, ul. Dworcowa 66
11:50 Slubice parking Hotel CARGO
13:30 Zielona Gora Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa, 27
14:15 Nowa Sol ul. Zjednoczenia 19
16:30 Legnica Dworzec autobusowy, ul.Dworcowa 5
19:00 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
20:15 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
21:50 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:20 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
04:20 Korczowa cło (PL-UA)
06:20 Krakovets cło (UA-PL)
07:30 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
10:30 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
12:30 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
14:30 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
Przewoźnik: Ternvoyage
Bagaż: 1ks.do 30g(40х40х60)-zdarma, každe dalši 10% ceny biletu
Informacje dodatkowe: Autobus - Van Hool astromega 925

Pokaż wszystkie kursy Gorzow Wielkopolski - Vinnytsia

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation