• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kherson - Zielona Gora - Szczecin

Wyjazdy: 19 Lip, 20 Lip, 21 Lip, 22 Lip, 23 Lip, 24 Lip, 25 Lip, 26 Lip, 27 Lip, 28 Lip
00:15 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
01:25 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
03:10 Voznesensk Dworzec autobusowy, ul. Zovtneva 148
03:50 Yuzhnoukrainsk Dworzec autobusowy, ul.Druzby Narodov 27
04:40 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec, ul. Radianska 8
07:00 Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
09:50 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
11:50 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
14:50 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
18:20 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
20:05 Shehyni cło (UA-PL)
20:15 Medyka cło (PL-UA)
21:40 Rzeszow Przystanek na żądanie
23:55 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
01:10 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
03:00 Opole Dworzec, Marii Rodziewiczówny 1
05:00 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
06:00 Legnica Dworzec autobusowy, ul.Dworcowa 5
06:30 Lubin Dworzec autobusowy
07:10 Nowa Sol Dworzec autobusowy, ul. Zjednoczenia 1
07:35 Zielona Gora Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa, 27
09:10 Gorzow Wielkopolski Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
10:30 Szczecin Dworzec autobusowy, plac Grodnicki, 1
Przewoźnik: Stecik
Bagaż: 1 szt. bagażu (60*40) 30 kg i bagażu podręcznego - bezpłatnie, każdy następny - 10% ceny biletu
Informacje dodatkowe: Bilet musi zostać wydrukowany! Przewóz zwierząt dozwolony tyłko ze wszystkimi dokumentami, kagancem i kupionym miejscem. Przyjazd może być opóźniony o 2-12 godzin z powodu kontroli granicznej.
Rabaty: 30% Dzieci 7-14 lat
50% Dzieci 0-6 lat

Pokaż wszystkie kursy Kherson - Szczecin

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation