Według czasu
Według ceny

Kurs 011 Uzhgorod-Svidnik-Praha

Wyjazdy: 21 Lis, 23 Lis, 26 Lis, 28 Lis, 30 Lis, 3 Gru, 5 Gru, 7 Gru, 10 Gru, 12 Gru
15:20 Uzhgorod Dworzec PKS, ul. Stancijna 2
15:55 Michalovce Dworzec kolejowy, ul.Stanicna 3
16:25 Humenné Dworzec kolejowy
17:25 Stropkov Dworzec autobusowy, st.1
17:40 Svidník Dworzec autobusowy, st.13
19:20 Giraltovce Dworzec autobusowy, st.1
19:55 Prešov Dworzec autobusowy, st.26
20:55 Levoca Dworzec autobusowy, st.1
21:20 Poprad Dworzec autobusowy
02:10 Olomouc Podchod (zastávka MHD u aut. nádr.)
03:05 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
04:25 Humpolec Przystanek autobusowy "Posta"
05:40 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
Przewoźnik: CK EUROTOUR
Bagaż: 1 szt. bagaż ręczny-za darmo, każdy dodatkowy 20CZK / 1EUR

Pokaż wszystkie kursy Uzhgorod - Praha

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information