Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Wroclaw - Cherkasy

Nadiya Bus/EWHD
Wyjazdy: 2 Kwi, 3 Kwi, 4 Kwi, 5 Kwi, 6 Kwi, 7 Kwi, 8 Kwi, 9 Kwi, 10 Kwi, 11 Kwi
  1. 08:00Wroclaw Dworzec Autobusowy, ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  2. 11:40Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  3. 14:00Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  4. 16:50Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  5. 19:00Dorohusk cło (PL-UA)
  6. 20:35Yagodyn cło (UA-PL)
  7. 23:35Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
  8. 00:55Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  9. 04:15Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  10. 06:45Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  11. 10:10Cherkasy Dworzec,  ul. V.Lozheshnikova 7
  12. 10:25Cherkasy Dworzec PKS (nowy), ul. Smilyanska 166A
  • Przewoźnik: Nadiya Bus/EWHD
  • Bagaż: 10% od ceny biletu
  • Rabaty: 10% Grupa od 2 osób

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation