• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kharkiv - Poznan (А)

Wyjazdy: 27 Sie, 29 Sie, 31 Sie, 2 Wrz, 4 Wrz, 6 Wrz, 8 Wrz, 10 Wrz, 12 Wrz, 14 Wrz
07:00 Kharkiv Dworzec autobusowy, prospekt Gagarina 22
09:15 Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
15:00 Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
17:10 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
19:50 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
23:40 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
01:40 Krakovets cło (UA-PL)
01:45 Korczowa cło (PL-UA)
05:10 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
06:50 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
08:20 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
09:45 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
11:15 Leszno Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa, 1
12:30 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
Przewoźnik: Avtotranzit/Agat
Bagaż: 2 szt. до 30 kg. (90x75x25) i bagażu podręcznego 5 kg.- bezpłatnie, każdy następny - 10% ceny biletu

Pokaż wszystkie kursy Kharkiv - Poznan

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation