Według czasu
Według ceny

Kurs Poznan - Kharkiv

Wyjazdy: 1 Lip, 2 Lip, 3 Lip, 4 Lip, 5 Lip, 6 Lip, 7 Lip, 8 Lip, 9 Lip, 10 Lip
15:50 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
17:10 Leszno Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa, 1
19:20 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1/11
20:35 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
22:00 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
23:00 Krakow airport ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1
23:45 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
03:40 Korczowa cło (PL-UA)
05:25 Krakovets cło (UA-PL)
07:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
10:50 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
13:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
15:40 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
21:00 Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
23:00 Kharkiv Dworzec autobusowy, prospekt Gagarina 22
Przewoźnik: Avtotranzit/Brintsov/Agat

Pokaż wszystkie kursy Poznan - Kharkiv

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information