• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kherson - Vinnytsia - Gdansk

Lux-Reisen/Kharkavyi V.I.
Wyjazdy: 28 Lut, 1 Mar, 3 Mar, 5 Mar, 7 Mar, 9 Mar, 11 Mar, 13 Mar, 15 Mar, 17 Mar
  1. 17:40Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  2. 19:10Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  3. 20:30Kobleve Dworzec autobusowy, Odesskoe shosse, 4
  4. 20:50Yuzhne (Odeska obl.) Dworzec, ul. Khimikiv 11
  5. 22:00Odessa Dworzec, "Privoz", ul. Novoschepnyiy Ryad 5
  6. 02:00Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  7. 06:00Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  8. 07:00Letychiv Dworzec, ul. Y.Sawickiego 1 (ul. Shevchenka)
  9. 09:00Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  10. 10:30Volochysk Dworzec autobusowy, ul.Nezaleznosti 30
  11. 10:45Pidvolochisk Dworzec autobusowy, ul.Ternopilska 15A
  12. 11:50Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  13. 12:55Zolochiv ul. Siczovyh Striltsiv, 30, w pobliżu Cafe/Montaż
  14. 14:00Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  15. 15:00Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  16. 18:05Shehyni cło (UA-PL)
  17. 18:10Medyka cło (PL-UA)
  18. 18:55Jaroslaw Stacja benzynowa ORLEN, ul. Pruchnicka, 5
  19. 20:10Nisko Plac Wolności
  20. 20:40Stalowa Wola Dworzec autobusowy, ul.Okulickiego 3
  21. 21:30Sandomierz ul. Mickiewicza (ul. Zawichojska), Brama Opatowska 01
  22. 22:00Opatow ul. Henryka Sienkiewicza 19
  23. 23:10Kielce ul. Żelazna,w pobliżu Poczty Głównej
  24. 00:30Piotrkow Trybunalski Dworzec kolejowy, ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 5
  25. 01:10Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  26. 01:55Kutno ul. Łąkoszyńska 166, w pobliżu sklepu "Biedronka"
  27. 02:50Wloclawek Dworzec autobusowy, ul. Okrzei 65
  28. 03:30Torun Dworzec Veolia (PKS) ul.Dąbrowskiego 8/24
  29. 04:20Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
  30. 05:30Grudziadz Stacja benzynowa Orlen, trasa DK91,okolo Wiąg
  31. 07:30Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
  • Przewoźnik: Lux-Reisen/Kharkavyi V.I.
  • Informacje dodatkowe: Bilet nie musi być drukowany. Zwierząt nie można przewozić.
  • Bagaż: 2 sztuki do 30 kg (40 x 60 x 90) za darmo, kolejne 10% ceny biletu. Rowery, wózki inwalidzkie i wózki dziecięce nie mogą być transportowane.
  • Rabaty: 10% Studenti poniżej 26 roku życia (ISIC)
    10% Emeryci od 60 lat
    15% Grupa od 5 osób
    20% Dzieci 7-15
    50% Dzieci 0-6 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation