• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Szczecin - Poltava

FOP Shablii
Wyjazdy: 17 Wrz, 19 Wrz, 21 Wrz, 23 Wrz, 25 Wrz, 27 Wrz, 29 Wrz, 1 Paź, 3 Paź, 5 Paź
  1. 10:35Szczecin ul. Owcowa 70-213
  2. 14:35Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
  3. 18:50Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  4. 22:15Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  5. 23:20Chelm ul. Lwowska 20
  6. 01:15Dorohusk cło (PL-UA)
  7. 03:00Yagodyn cło (UA-PL)
  8. 03:30Volodymyr-Volynskyi Dworzec autobusowy, ul. D. Galickogo 14
  9. 04:45Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
  10. 05:55Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  11. 08:45Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  12. 10:45Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  13. 13:35Lubny Dworzec PKS, pr. Volodymyrskiy 157
  14. 15:35Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
  • Przewoźnik: FOP Shablii
  • Bagaż: 1 szt.do 25kg(60x40x20)- bezpłatnie, każdy następny - 10% od ceny biletu

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation