• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Khmelnytskyi - Wroclaw

KAS-Trans/AGAT Transport
Wyjazdy: 12 Lis, 13 Lis, 14 Lis, 15 Lis, 16 Lis, 17 Lis, 18 Lis, 19 Lis, 20 Lis, 21 Lis
  1. 11:00Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  2. 12:00Starokostiantyniv Dworzec autobusowy, ul.Knjazja Ostrovskoho 2
  3. 13:00Shepetivka Dworzec, Starokonstantinovskoye shose 42
  4. 13:30Slavuta Dworzec, pl.Sevcenka 13
  5. 14:15Netishyn Dworzec autobusowy, ul.Rynkowa 2
  6. 15:20Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  7. 16:40Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
  8. 18:00Kovel Dworzec autobusowy, bulvár L.Ukrainki 42
  9. 19:00Yagodyn cło (UA-PL)
  10. 19:30Dorohusk cło (PL-UA)
  11. 20:20Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  12. 22:50Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  13. 00:40Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  14. 04:00Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  • Przewoźnik: KAS-Trans/AGAT Transport
  • Bagaż: 1 bagaż za darmo, každe dalši 10% ceny biletu
  • Rabaty: 10% Grupa od 5 osób
    10% Student (ISIC)
    15% Dzieci 0-14 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation