• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Wroclaw - Khmelnytskyi

KAS-Trans/AGAT Transport
Wyjazdy: 18 Lis, 19 Lis, 20 Lis, 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 27 Lis
  1. 15:00Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  2. 18:30Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  3. 21:00Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  4. 23:50Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  5. 01:30Dorohusk cło (PL-UA)
  6. 03:00Yagodyn cło (UA-PL)
  7. 04:20Kovel Dworzec autobusowy, bulvár L.Ukrainki 42
  8. 05:25Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
  9. 06:30Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  10. 07:30Netishyn Dworzec autobusowy, ul.Rynkowa 2
  11. 08:25Slavuta Dworzec, pl.Sevcenka 13
  12. 08:55Shepetivka Dworzec, Starokonstantinovskoye shose 42
  13. 09:45Starokostiantyniv Dworzec autobusowy, ul.Knjazja Ostrovskoho 2
  14. 10:30Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  • Przewoźnik: KAS-Trans/AGAT Transport
  • Bagaż: 1 bagaż za darmo, každe dalši 10% ceny biletu
  • Rabaty: 10% Grupa od 5 osób
    10% Student (ISIC)
    15% Dzieci 0-14 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation