• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Dnipro - Swinoujscie

Wyjazdy: 21 Sie, 25 Sie, 29 Sie, 2 Wrz, 6 Wrz, 10 Wrz, 14 Wrz, 18 Wrz, 22 Wrz, 26 Wrz
05:40 Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
10:00 Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
12:00 Lubny Dworzec PKS, pr. Volodymyrskiy 157
15:05 Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
17:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
19:50 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
21:10 Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
00:20 Ustyluh cło (UA/PL)
00:50 Zosin cło (PL/UA)
02:10 Chelm ul. Lwowska 20
03:50 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
07:00 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
11:10 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
13:35 Gorzow Wielkopolski Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
15:10 Szczecin Dworzec autobusowy, plac Grodnicki, 1
15:55 Goleniow Dworzec, plac Józefa Piłsudskiego
17:00 Swinoujscie Dworzec, ul. Dworcowa 6
Przewoźnik: Lines Polissya
Bagaż: 1 szt. do 25kg (30x60x80) i bagażu podręcznego - bezpłatnie, każdy następny - 10% ceny biletu
Informacje dodatkowe: Bilet jest obowiązkowy w formie drukowanej
Rabaty: 5% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 0-7 lat

Pokaż wszystkie kursy Dnipro - Swinoujscie

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation