• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Swinoujscie - Dnipro

Wyjazdy: 23 Sie, 27 Sie, 31 Sie, 4 Wrz, 8 Wrz, 12 Wrz, 16 Wrz, 20 Wrz, 24 Wrz, 28 Wrz
08:40 Swinoujscie Dworzec, ul. Dworcowa 6
09:50 Goleniow Dworzec, plac Józefa Piłsudskiego
10:35 Szczecin Dworzec autobusowy, plac Grodnicki, 1
12:10 Gorzow Wielkopolski Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
14:35 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
18:50 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
22:15 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
23:20 Chelm ul. Lwowska 20
01:25 Zosin cło (PL/UA)
03:05 Ustyluh cło (UA/PL)
04:45 Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
05:55 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
08:45 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
10:45 Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
13:40 Lubny Dworzec PKS, pr. Volodymyrskiy 157
15:45 Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
20:00 Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
Przewoźnik: Lines Polissya
Bagaż: 1 szt. do 25kg (30x60x80) i bagażu podręcznego - bezpłatnie, każdy następny - 10% ceny biletu
Informacje dodatkowe: Bilet jest obowiązkowy w formie drukowanej
Rabaty: 5% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 0-7 lat

Pokaż wszystkie kursy Swinoujscie - Dnipro

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation