Według czasu
Według ceny

Kurs 12 Poland - Germany

Wyjazdy: 17 Paź, 18 Paź, 19 Paź, 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź
09:00 Suwalki PGK, ul. Utrata
09:40 Augustow (podlaskie) Motel ul. Mazurska 4
10:30 Elk Dworzec autobusowy, st. nr 1
10:35 Gizycko parking przy biurze ORBIS
11:15 Ketrzyn Dworzec autobusowy, stan. 2
11:30 Pisz Dworzec autobusowy
12:00 Mragowo Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa
12:40 Biskupiec parking obok dworca PKS
12:45 Szczytno Dworzec autobusowy
14:00 Olsztyn Dworzec autobusowy, stanowisko 11
14:30 Gdansk Dworzec autobusowy, ul.3 Maja 12
14:30 Elblag Dworzec autobusowy, Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
14:50 Ostroda Dworzec autobusowy, stanowisko 9
15:00 Malbork dawny PKS- zatoka obok cukrowni
15:25 Kwidzyn Dworzec kolejowy
15:25 Gdynia Dworzec autobusowy przy Poczcie
15:40 Nowe Miasto Lubawskie Stacja Orlen przy ul.Grunwaldzkiej
15:45 Tczew przystanek przy dworcu PKP, st. 12
16:10 Brodnica Parking miejski przy stacji Statoil (ul.Sądowa)
16:10 Wejherowo Przystanek MZK przy C.H.Kaszuby
16:20 Starogard Gdanski Dworzec autobusowy, stan. 10
16:20 Grudziadz Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa
16:30 Kutno McDonalds, ul. Józefów 26
16:30 Plock Dw.PKP, ul. Dworcowa 46
16:40 Lebork Dworzec kolejowy
16:50 Swiecie Dworzec autobusowy
17:10 Czersk Parking ul. Kościuszki
17:20 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
17:30 Chojnice Dworzec kolejowy
17:30 Wloclawek Dworzec autobusowy, stan. 9
17:30 Kolo Stacja paliw, Polmax, ul. Sienkiewicza 88
17:30 Szczecinek Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa 5
17:35 Slupsk Dworzec kolejowy , ul. Hugona Kollataja
17:50 Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
17:55 Slawno stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska
18:00 Czluchow baza PKS, ul. Wojska Polskiego 5
18:05 Konin Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP
18:05 Inowroclaw Dworzec autobusowy
18:30 Kolobrzeg Dworzec autobusowy
18:30 Znin Dworzec autobusowy
18:40 Jastrowie Dworzec autobusowy
18:55 Koszalin Dworzec autobusowy, stanowisko 3
19:00 Wrzesnia Dworzec autobusowy, stan. 1
19:20 Pila Dworzec autobusowy
20:00 Walcz Dworzec autobusowy, stan. 4
20:00 Gniezno Dworzec autobusowy
20:15 Nowogard stacja ORLEN ul.3-go Maja 27
21:00 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
21:00 Szczecin Dworzec autobusowy, Plac Grodnicki 1
21:40 Gorzow Wielkopolski Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
22:15 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
23:15 Slubice Port Świecko, Świecko 39
04:00 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
05:25 Bielefeld Sennestadt, Hansestr.
05:30 Osnabruck OB am HBF, Eisenbahnstr. 15
06:15 Paderborn Hbf
06:30 Munster Fernreisebusse “Hafenstraße” Parkplatz Hafenstraße / Frie-Vendt-Straße
08:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
08:15 Hagen Haltestelle Hagen- Kuckelhausen Am Konrad – Adenauer-Ring
08:30 Bochum Wittener Straße, železniční most
08:45 Wuppertal Am Wunderbau
09:00 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
09:30 Duisburg Hbf
09:30 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
10:00 Krefeld Hbf, Südseite
10:25 Köln Breslauer Platz
10:30 Monchengladbach Hbf / alter Busbahnhof-Hindenburgstr
11:10 Bonn International Bus Parking, Rabinstr.
11:30 Aachen Wilmersdorfer Straße
12:00 Bruhl Przystanek dla autobusów miejskich na ulicy Wesselinger Strasse 8, Brühl
12:30 Liege Dworzec Guillemins - Rue du Plan Incline
Przewoźnik: SINDBAD
Bagaż: 2 szt.do 30kg-za darmo, każdy dodatkowy 40 PLN
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
10% Dzieci 0-12 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 55 lat
50% 1 dziecko do 12 roku życia (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Suwalki - Liege

Popularne połączenia z Liege

Popularne połączenia do Liege

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information