Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs 12 Germany - Poland

16:15 Liege Dworzec Guillemins - Rue du Plan Incline
16:35 Bruhl Przystanek dla autobusów miejskich na ulicy Wesselinger Strasse 8, Brühl
17:10 Bonn
17:15 Aachen
17:55 Köln Breslauer Platz
18:15 Monchengladbach Hbf / alter Busbahnhof-Hindenburgstr
18:50 Krefeld
18:55 Düsseldorf
19:25 Duisburg Hbf
19:45 Wuppertal Am Wunderbau
19:55 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
20:25 Bochum
20:25 Hagen Haltestelle Hagen- Kuckelhausen Am Konrad – Adenauer-Ring
21:00 Dortmund
21:50 Munster Fernreisebusse “Hafenstraße” Parkplatz Hafenstraße / Frie-Vendt-Straße
22:15 Paderborn Hbf
22:45 Bielefeld Sennestadt, Hansestr.
23:00 Osnabruck
23:55 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
05:15 Slubice Port Świecko, Świecko 39
06:20 Gorzow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 10
06:25 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
07:15 Szczecin Dworzec autobusowy, Plac Grodnicki 1
07:30 Nowogard
07:45 Walcz dworzec PKS, stan. 4
08:00 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
08:15 Pila dworzec PKS
08:35 Jastrowie dworzec PKS
08:45 Koszalin dworzec PKS, stanowisko 3
09:00 Gniezno dworzec PKS
09:20 Czluchow baza PKS, ul. Wojska Polskiego 5
09:25 Slawno stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska
09:35 Wrzesnia dworzec PKS, stan. 1
09:45 Chojnice dworzec PKP
09:45 Szczecinek Dworzec PKP
09:50 Slupsk dworzec PKP, ul. Hugona Kollataja
09:55 Znin Dworzec PKS
10:00 Inowroclaw dworzec PKS
10:00 Kolobrzeg Dworzec PKS
10:15 Czersk Parking ul. Kościuszki
10:25 Konin Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP
10:45 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
10:45 Lebork
10:45 Torun
10:55 Kolo stacja paliw Polmax, ul. Sienkiewicza 88
11:00 Wloclawek dworzec PKS, stan. 9
11:00 Starogard Gdanski dworzec PKS stan. 10
11:25 Wejherowo
11:25 Kutno McDonalds, ul. Józefów 26
11:30 Tczew przystanek przy dworcu PKP, st. 12
11:40 Swiecie dworzec PKS
11:50 Brodnica Parking miejski przy stacji Statoil (ul.Sądowa)
12:00 Plock dworzec PKS, ul. Dworcowa
12:00 Malbork dawny PKS- zatoka obok cukrowni
12:15 Gdynia Dworzec PKS przy Poczcie
12:15 Grudziadz Dworzec PKP, ul. Dworcowa
12:20 Nowe Miasto Lubawskie Stacja Orlen przy ul.Grunwaldzkiej
12:30 Elblag Dw.PKS Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
12:55 Kwidzyn dworzec PKP
13:00 Gdansk Dw.PKS ul.3 Maja 12
13:15 Ostroda dworzec PKS - stanowisko 9
13:30 Ciechanow dworzec PKS, ul. Sienkiewicza
14:20 Olsztyn dworzec PKS - stanowisko 11
15:00 Biskupiec parking obok dworca PKS
15:00 Ostroleka dworzec PKS
15:30 Szczytno Dworzec PKS
15:35 Mragowo dworzec PKS - ul. Kolejowa
15:45 Lomza Przystanek MPK przy Sikorskiego i Al. Legionów
16:10 Ketrzyn dworzec PKS, stan. 2
16:45 Gizycko parking przy biurze ORBIS
16:45 Pisz Dworzec PKS
17:00 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
17:45 Elk Dworzec PKS, st. nr 1
18:35 Augustow Motel ul. Mazurska 4
19:15 Suwalki PGK, ul. Utrata
Przewoźnik: SINDBAD
Bagaż: 2 szt.do 30kg-za darmo, każdy dodatkowy 10 EUR
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
10% Dzieci 0-12 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 55 lat
50% 1 dziecko do 12 roku życia (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Liege - Suwalki

Populární linky do Suwalki

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information