Według czasu
Według ceny

Kurs 12 Germany - Poland

Wyjazdy: 18 Paź, 19 Paź, 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź
16:15 Liege Dworzec Guillemins - Rue du Plan Incline
16:35 Bruhl Przystanek dla autobusów miejskich na ulicy Wesselinger Strasse 8, Brühl
17:10 Bonn International Bus Parking, Rabinstr.
17:15 Aachen Wilmersdorfer Straße
17:55 Köln Breslauer Platz
18:15 Monchengladbach Hbf / alter Busbahnhof-Hindenburgstr
18:50 Krefeld Hbf, Südseite
18:55 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
19:25 Duisburg Hbf
19:45 Wuppertal Am Wunderbau
19:55 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
20:25 Bochum Wittener Straße, železniční most
20:25 Hagen Haltestelle Hagen- Kuckelhausen Am Konrad – Adenauer-Ring
21:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
21:50 Munster Fernreisebusse “Hafenstraße” Parkplatz Hafenstraße / Frie-Vendt-Straße
22:15 Paderborn Hbf
22:45 Bielefeld Sennestadt, Hansestr.
23:00 Osnabruck OB am HBF, Eisenbahnstr. 15
23:55 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
05:15 Slubice Port Świecko, Świecko 39
06:20 Gorzow Wielkopolski Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
06:25 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
07:15 Szczecin Dworzec autobusowy, Plac Grodnicki 1
07:30 Nowogard stacja ORLEN ul.3-go Maja 27
07:45 Walcz Dworzec autobusowy, stan. 4
08:00 Poznan Dworzec autobusowy, ul.Stanislawa Matyi 2
08:15 Pila Dworzec autobusowy
08:35 Jastrowie Dworzec autobusowy
08:45 Koszalin Dworzec autobusowy, stanowisko 3
09:00 Gniezno Dworzec autobusowy
09:20 Czluchow baza PKS, ul. Wojska Polskiego 5
09:25 Slawno stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska
09:35 Wrzesnia Dworzec autobusowy, stan. 1
09:45 Szczecinek Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa 5
09:45 Chojnice Dworzec kolejowy
09:50 Slupsk Dworzec kolejowy , ul. Hugona Kollataja
09:55 Znin Dworzec autobusowy
10:00 Inowroclaw Dworzec autobusowy
10:00 Kolobrzeg Dworzec autobusowy
10:15 Czersk Parking ul. Kościuszki
10:25 Konin Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP
10:45 Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
10:45 Lebork Dworzec kolejowy
10:45 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
10:55 Kolo Stacja paliw, Polmax, ul. Sienkiewicza 88
11:00 Wloclawek Dworzec autobusowy, stan. 9
11:00 Starogard Gdanski Dworzec autobusowy, stan. 10
11:25 Kutno McDonalds, ul. Józefów 26
11:25 Wejherowo Przystanek MZK przy C.H.Kaszuby
11:30 Tczew przystanek przy dworcu PKP, st. 12
11:40 Swiecie Dworzec autobusowy
11:50 Brodnica Parking miejski przy stacji Statoil (ul.Sądowa)
12:00 Plock Dw.PKP, ul. Dworcowa 46
12:00 Malbork dawny PKS- zatoka obok cukrowni
12:15 Grudziadz Dworzec kolejowy, ul. Dworcowa
12:15 Gdynia Dworzec autobusowy przy Poczcie
12:20 Nowe Miasto Lubawskie Stacja Orlen przy ul.Grunwaldzkiej
12:30 Elblag Dworzec autobusowy, Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
12:55 Kwidzyn Dworzec kolejowy
13:00 Gdansk Dworzec autobusowy, ul.3 Maja 12
13:15 Ostroda Dworzec autobusowy, stanowisko 9
14:20 Olsztyn Dworzec autobusowy, stanowisko 11
15:00 Biskupiec parking obok dworca PKS
15:30 Szczytno Dworzec autobusowy
15:35 Mragowo Dworzec autobusowy, ul. Kolejowa
16:10 Ketrzyn Dworzec autobusowy, stan. 2
16:45 Gizycko parking przy biurze ORBIS
16:45 Pisz Dworzec autobusowy
17:45 Elk Dworzec autobusowy, st. nr 1
18:35 Augustow (podlaskie) Motel ul. Mazurska 4
19:15 Suwalki PGK, ul. Utrata
Przewoźnik: SINDBAD
Bagaż: 2 szt.do 30kg-za darmo, każdy dodatkowy 10 EUR
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
10% Dzieci 0-12 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 55 lat
50% 1 dziecko do 12 roku życia (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Liege - Suwalki

Popularne połączenia do Suwalki

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information