Według czasu
Według ceny

Kurs Koln (airport) - Leipzig - Kherson

Wyjazdy: Wt, Sb
06:40 Düsseldorf
07:40 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
08:30 Dortmund Fernbus Haltestelle, Steinstraße 39
10:30 Bielefeld
12:00 Hannover ZOB - Hamburger Allee
13:00 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
07:30 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
10:40 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
12:50 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
14:55 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
18:10 Uman
21:45 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
23:55 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
01:15 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES
Bagaż: 1 bagaż do 40kg(60x50x30) za darmo, każdy dodatkowy 20 EUR
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt i rowerów jest zabroniony
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
10% Grupa od 10 osób
10% Studenti poniżej 26 roku życia
20% Dzieci 4-12 lat
50% Dzieci 0-3 lat

Pokaż wszystkie kursy Düsseldorf - Kherson

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information